Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ortopeda dziecięcy w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 8:23    Temat postu: Ortopeda dziecięcy w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Czy znacie dobrych ortopedów dziecięcych w Warszawie?

Polecicie namiary na jakiegoś dobrego profesjonalistę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani doktor Kocoń Hanna:
http://balumed.pl/specjalizacje/ortopeda-dorosli-i-dzieci/

Przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci.
Niesamowicie sympatyczna i wyrozumiała. Trawiłam do niej z polecenia i się nie zawiodłam. Bardzo mi pomogła z moim problemem, podczas badania czułam się bardzo komfortowo, doskonale poprowadziła moje leczenie. Z czystym sumieniem moge ja polecić.

Wizyta prywatna ale warto zapłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 23 Maj 2023, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli poszukujecie sprawdzonego lekarza ortopedy dla twojego dziecka, to koniecznie powinniście rozważyć wizytę u CM Gamma w Warszawie na ul.Bobrowiecka 8. Oni mają naprawdę świetnych lekarzy i profesjonalny sprzęt, który z pewnością ułatwi całą diagnostykę. Zgłoście się do nich, a na pewno będą w stanie znaleźć dla was wolny termin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2023, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pytałaś może w https://carolina.pl/? To jest właśnie klinika ortopedyczna w Warszawie gdzie zajmują się schorzeniami kręgosłupa i nie tylko. Mają w każdym razie w zespole najlepszych specjalistów ortopedii w mieście, także neurologów. Wykonują na miejscu szczegółowe badania w tym obrazowe na najbardziej nowoczesnych sprzętach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group