Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Olga Rymkiewicz - dobry psychodietetyk z Wrocławia ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 9:12    Temat postu: Olga Rymkiewicz - dobry psychodietetyk z Wrocławia ? Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim, czy ktoś z Was korzystał już z pomocy pani Olgi Rymkiewicz? Planuje przejść na dietę ( znowu...) ale tym razem chce zacząć od spotkań z psychoterapeutą. Warto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sama nie jesteś w stanie się zmobilizować do przestrzegania diety, treningów i radzenia sobie z pokusami to pewnie, ze warto! Pani Rymkiewicz to doświadczona specjalistka, na pewno Ci pomoże uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam słowa koleżanki wyzej uśmiech Ja byłam pacjentką pani Olgi przez dłuższy czas. po kilku spotkaniach z nią trafilam pod skrzydła jej dietetyka i idę wciąż na przód. Bez tak dobrego przygotowania psychicznego pewnie nie dałabym rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny za szybką pomoc uśmiech W takim razie w najbliższym czasie postaram się skontaktować z poradnią i zapisać na pierwszy możliwy termin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja u Pani Olgi byłam jakiś rok temu. Schudłam już dawno i co ważne żaden efekt jojo się nie pojawił uśmiech ja poza nową sylwetką zyskałam dużo większą pewność siebie, poprawił się mój nastrój i samopoczucie. Inaczej patrze na siebie i na to co mnie otacza. I mam wrażenie, ze spadek wagi to tylko jeden z plusów tych spotkań uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już po kontakcie telefonicznym z poradnią. Pani Olga jest obecnie na urlopie macierzyńskim ale umówiłam się już z dietetykiem na spotkanie i mam nadzieje, ze wszystko w końcu ruszy do przodu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo widzisz cenne info uśmiech pewnie, ze ruszy, nic się nie martw. Nastaw się pozytywnie, zmotywuj jak umiesz najlepiej i działaj. Jakby co służymy tu pomocą i wsparciem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group