Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wózek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gabriellezxc
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 19:36    Temat postu: wózek Odpowiedz z cytatem

Hej. Będę chrzestnym ojcem córki mojej siostry i chciałbym jej kupić w prezencie wózek. znalazłem do tej pory https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Cybex_Cybex-Balios-S-1835.html lecz jeszcze zastanawiam się nad wyborem, czy możecie mi coś podpowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego wózka ale znam Riko Villa, bo ten wózek posiadam. Przekonał mnie on do siebie solidną konstrukcją , gondolą z regulacją oparcia, pompowanymi kołami i przepinanym siedziskiem. A także funkcjonalnością i niezawodnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niuniaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sob 25 Sty 2020, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia w tym zakresie. Nie wiem jak to rozwiązać.
_________________
Głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie szukać rzeczy dla dziecka przez internet ze wzgledu na bardzo atrakcyjne ceny. Na stronie https://pl.aliexpress.com/category/200217552/baby-stroller.html znajdziesz naprawdę interesujace oferty które warto będzie przejrzeć jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renni no to witaj w klubie uśmiech Ja też mam wózek z firmy Riko. Villę też brałam pod uwagę ale ostatecznie postawiłam na model QUBUS GOLD uśmiech fajny i nowoczesny wózek, duża i wygodna gondola, łożyskowane koła z poliuretanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielofunkcyjny , wygodny, nowoczesny i solidny wózek to EasyGo Optimo Air. Do tego gondola którą można złożyć na płasko, przepinane siedzisko oraz pompowane koła ze świetną amortyzacją. Wózek prowadzi się wygodnie, jeździ on lekko i płynnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 29 Mar 2020, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam nawet te wózki w sklepie ale zdecydowałam się na zakup x-landera z kilku powodów, najważniejszy to taki że można go kupić bezpośrednio od producenta online. Druga sprawa to jakość, to bardzo ładne ale także solidne wózki więc nie zawiedzie mnie jeśli będę spacerowała w trudniejszym, nierównym terenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group