Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

materiał na ogród
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinga85
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 11:16    Temat postu: materiał na ogród Odpowiedz z cytatem

Witam,


Potrzebuje kupić materiał na huśtawkę ogrodową poniewać z czasem niestety się pozrywała. W marketach nigdzie nie znalazłam , na alegro też nic nie ma. Znajoma przesłała mi stronke https://www.pinsola.pl/flanela-czarno-biala-krata ale oni nie mają gotowych tylko trzeba sobie uszyć. Czy zna ktoś firme która ma taki materiał gotowy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 8 Lis 2019, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieć takie rzeczy w swoim ogrodzie:) Ja też planuje zrobić huśtawkę, ale dopiero po tym jak ogrodze sobie działkę. Znalazłam już ogrodzenia systemowe od http://legi-polska.pl Może i wam się te przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno do swojego ogrodu na wyprzedaży zamówiłem nowe meble. Długo szukałem takich które będą też pasować do tarasu, w końcu udało się takie zamówić tutaj https://oltre.pl/ i powiem wam że jakość fajna, są wygodne, no i co ważne na dużym rabacie udało mi się je kupić. Jak szukacie to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu przeprowadziłem się do nowego domu i próbuje ogarnąć drewno, które zalega mi na trawniku. I tak się zastanawiam czy nie zakupić sobie jakiegoś profesjonalnego sprzętu bo brat zawsze mi pomaga a tak to byłoby nam łatwiej. I tak sobie myślę, że może sprzęt z firmy HECHT Polska byłby dobry bo widziałem na stronie www.ewimax.pl na przykład łuparki do drewna. Korzystacie z takiego sprzętu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lyric92
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 8 Gru 2019, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się sprzedażą sprzętu ogrodniczego. Czy możecie kogoś polecić w tym temacie? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam
_________________
sprzęt ogrodniczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już wybrane ogrodzenie do swojego ogrodu? Na pewno o te trzeba będzie jak najszybciej zadbać. Ogrodzenie działki to sprawa priorytetowa;) Zerknijcie sobie tu może na stronkę https://plotex.net.pl/ Ja znalazłam tu producenta ogrodzeń, balustrad. Dobrze jest kupować prosto od producenta, wtedy na pewno będziecie mogli liczyć na niższe ceny. Tu zrobią dla was pomiar, kalkulacje, także zajmą się montażem wybranego przez was ogrodzenia. Proponują także wizualizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super temat uśmiech A jak pielęgnujecie swoje ogrody i jakiej są wielkości? Myślę że przy większych powierzchniach trawnika warto mieć porządny traktorek, bo to znacznie ułątwia sprawę z koszeniem trawy. Wiadomo że czasem sprzęt może nawalić ale wystarczy wymiana odpowiedniej części do traktorka i problem z głowy uśmiech W sklepie Skład Części można zakupić dobrej części elementy zamienne i oryginalne do tego typu maszyn ogrodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co no ogród to jedno ale warto do tego ogrodu dodać odpowiednie ogrodzenie i zadbać aby obejście wokół domu było wygodne.
Zerknij sobie tu www.jadar.pl i zobacz co możesz zdziałać.
Ja uważam, że są to wydatki na lata więc nie warto na tym oszczędzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 29 Maj 2020, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy projektowaniu ogrodu zdecydowanie przydać się może również kostka brukowa. Osobiście polecam Ci skorzystać z oferty tego producenta https://jadar.pl/ . Znajdziesz tutaj naprawdę dobrej jakości kostkę, która z pewnością będzie świetnie prezentować się w Twoim ogrodzie. Gorąco polecam!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o ogrodach to ciekawa jestem czy zasilacie regularnie wasze rośliny krzewy czy warzywa? Bo przeczytałam w jakieś gazecie że należy tak robić i to regularnie dlatego też poszukuję jakiegoś dobrego i uniwersalnego nawozu do tych wszystkich krzewów i nie tylko. Przeglądając różne oferty trafiłam na ofertę tego sklepu https://www.gardenowo.pl/srodki-i-nawozy/nawozy/uniwersalne i tak przynajmniej jeden problem mam z głowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group