Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

problem moczenia się

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 13:18    Temat postu: problem moczenia się Odpowiedz z cytatem

Czy są tu mamy dzieciaczków starszych, które czasami się moczą. Problem dotyczy mojego 7 latka, kilka razy w miesiącu niestty łóżko mokre smutny infekcja wykluczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olie
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami czy regularnie? Bo może to być stres, a równie dobrze coś poważniejszego. Wykluczaliście schorzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 21 Sty 2020, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdarza się to regularnie niestety smutny byliśmy u pediatry, zrobione badania moczu i nic nie wynika z nich, co innego mogę robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Sob 2 Paź 2021, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też się zdarzało, ale minęło, trzeba zrobić badania aby wykluczyć choroby, sprawdziły nam się też takie podkłady chłonne z teny do kupienia w dozie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Paź 2021, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja się dopiszę, bo może komuś informacja może pomóc - też miałam problem z moczeniem nocnym u synka. Polecam zajrzeć na stronę https://suchyporanek.pl znajdziecie tam na pewno sporo odpowiedzi na pytania dotyczące tego problemu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 29 Lis 2021, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny ze tu jeszcze odpisujecie i interesujecie się tematem, wyszliśmy na prostą ale dzięki pomocy specjalisty i cierpliwości sytuacja już się bardzo rzadko zdarza, przydały się nam mateirały z suchego poranka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 20 Gru 2023, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu napotkałam na swoje drodze problem związany z nietrzymaniem moczu i kompletnie nie potrafiłam sobie poradzić z codziennym funkcjonowaniem. W internecie znalazłam świetny sklep https://chlonne24.pl/ w którym udzielono mi fachowych porad. W ich bogatej ofercie odnajdziecie wszelkie niezbędne artykuły jak wkładki urologiczne, majtki chłonne, podkłady, pieluchomajtki czy środki do pielęgnacji. Ponadto stale pracują także nad tym by dysponować pełną ofertą produktów i by były one w konkurencyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 661

PostWysłany: Sro 3 Sty 2024, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep MedOrto to miejsce, gdzie dbałość o zdrowie idzie w parze z wygodą funkcjonowania. Oferta takich rozwiązań, jak wkładki urologiczne dla mężczyzn na pewno pomogą w codziennym funkcjonowaniu. Warto zainteresować się ich różnorodnością i specjalistycznymi funkcjami, które mogą znacząco poprawić komfort życia. Przyjazne dla skóry materiały i zróżnicowane wersje pozwalają na wybór produktu dostosowanego do osobistych preferencji. Poznanie bogactwa opcji może otworzyć drzwi do nowych sposobów radzenia sobie z nietrzymaniem moczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group