Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naprawa laptopów Koszalin

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wronka19
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 10:40    Temat postu: Naprawa laptopów Koszalin Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam problem z moim laptopem. Całkiem padł, nie włącza się, nie reaguje na podpinanie do zasilania. Boję się, że stracę bezpowrotnie wszystkie dane smutny . Szukam dobrego serwisu na już i znalazłam coś takiego: naprawa laptopów koszalin. Znacie? Zależy mi na szybkiej naprawie, a to nie tyle serwis, co pogotowie komputerowe koszalin. Ktoś korzystał z ich usług? Możecie polecić/odradzić? Pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nmacejkovic
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy pamiętać o kopii zapasowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam we Wrocławiu i tutaj także poszukuję jakiegoś dobrego serwisu do naprawy laptopów? Bo mój nagle mi zgasł i nie chce się na nowo włączyć, dlatego też poszukuję jakiegoś sprawdzonego i dobrego serwisu. Słyszałam, że w Nano- Serwis https://nano-serwis.pl/uslugi/naprawa-laptopow/ zajmują się naprawami laptopów każdej marki. I raczej tam też się udam z nadzieją że to nic poważnego i da się w miarę szybko naprawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo blisko znajduje się Enter Serwis. Tam są sami fachowcy jeśli chodzi o naprawę laptopów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Mac'a to zdecydowanie Macforce, zerknij na stronie , masz namiary. Sama wymieniałam port wifi ostatnio u nich, nie łączył się z wifi i zacinało ładowanie stron. Okazało się po lekturze https://www.macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/naprawa-karty-wifi-airport/ że wymaga wymiany port właśnie - działa jak trzeba teraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group