Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka praca za granicą wciąż się opłaca?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 15:50    Temat postu: Jaka praca za granicą wciąż się opłaca? Odpowiedz z cytatem

Jaka praca za granicą waszym zdaniem wciąż się opłaca i warto się takiej podjąć, jeśli ktoś planuje wyjazd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaka i w jakim zawodzie.
Pewnie w większości przypadków się opłaca.
Tutaj https://privatecare24.pl/ poczytaj sobie jak dokładniej teraz wygląda opieka nad seniorami w Niemczech.
Dużo osób wybiera właśnie takie prace u naszych zachodnich sąsiadów.
Myślę, że to da ci pewien obraz sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 22 Gru 2018, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo informacji na temat pracy znajdziesz na tej stronie https://poradnikpracownika.pl/ Jest to bardzo dobry i pomocny poradnik dla pracowników który każdy pracownik powinien chociażby przejrzeć. Znajdziesz tutaj bardzo duzo przydatnych informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garry
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 19

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z welonowa89 uśmiech Praca jako opiekun osób starszych w Niemczech jest opłacalna, za pośrednictwem agencji https://avoria.com.pl/oferty-pracy-dla-opiekunek/ zarobić można 1500 € oraz dodatkowo otrzymać premie, oraz extra pieniądze z racji świąt. Najlepsze jest chyba to, że agencja ta bardzo dba o swoich pracowników, utrzymuje z Tobą stały kontakt, pomaga Ci w razie jakiś problemów bądź pytań przez 24h/dobę. Skąd to wiem? Mam żonę w Niemczech, ale jeszcze 1,5 roku i odłożymy całość na otwarcie własnego biznesu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, już od dłuższego czasu w Niemczech wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki dla osób starszych. Warto zainteresować się tematem, bo Niemcy cenią bardzo to zajęcie. Na tej stronie https://opiekabetreuung.eu/warto-wiedziec/ możesz przeczytać ciekawe artykuły dotyczące opieki nad takimi osobami. Wielu naszych rodaków wyjeżdża do pracy z granicę w takim właśnie charakterze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda praca za granicą się opłaca. W UK pracują zarówno lekarze, pielęgniarki czy pracownicy fizyczni. Jakoś nie dostrzegam trendu wracania do ojczyzny. Dobrze zarabiają, czują się wraz z rodzinami bezpieczni to spokojnie sobie żyją. W UK jest firma VarsoviaFX, która oferuje rodakom bezpieczne przelewy z UK do Polski po bardzo dobrym kursie. Mają ponad sto stacjonarnych punktów obsługi oraz witrynę internetową https://varsoviafx.co.uk/, przez którą można o każdej porze z dowolną prędkością przesyłać pieniądze do Polski. Pracują Polacy to powstają polskie biznesy - żyje się łatwiej i przyjemniej niż w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Sro 29 Sty 2020, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy coś pewnego to myślę że zawsze warto spróbować. Ale wiele osób jedzie w ciemno i jest przekonany że raz dwa znajdzie dobrą robotę, a tak niestety nie jest. Ja mam dobrą pracę w naszym kraju na którą nie mam co narzekać, dobra wypłata, miła atmosfera i bardzo miły szef. Który też dba o swoich ludzi, na ostatnie święta zrobił nam prezent i zakupił pakiety medyczne w medicover
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marks.krista
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 1 Lut 2020, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca się jak najbardziej. Moja siostra wyjechała pół roku temu i nie narzeka. Układa sobie tam życie od nowa. Warto spróbować. Ważne też jest to, że jeśli zdecydujecie się na taki wyjazd to lepiej też mieć do czego wracać w razie czego jakby się coś nie udało.
_________________
busy Holandia Polska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onel443
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie to praca zdalna się opłaca, jako konsultant , sporo ofert znajdziesz na gowork https://www.gowork.pl/praca, zarówno dla starszej jak i młodszej osoby oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie chyba żadna się nie opłaca, a globalny kryzys spowodowany pandemią raczej nie sprzyja rynkowi pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group