Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tłumaczenia konsekutywne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 13:50    Temat postu: Tłumaczenia konsekutywne Odpowiedz z cytatem

Hejka! Ktoś z Was zlecał profesjonalne tłumaczenia? Znajoma ostatnio polecała mi Tłumaczenia konsekutywne . Słyszeliście o tym biurze? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takie usługi najlepiej udać się do biur tłumaczeń. W takich firmach jak http://www.verbo.com.pl pomogą wam z różnego rodzaju tłumaczenia, pewnie i też z takimi;) Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą także na tłumaczenia prawne, medyczne, specjalistyczne i inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty92
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 17 Sty 2020, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tłumaczeniach konsekutywnych https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ liczy się doskonała znajomość językowa, opanowanie, dobra pamięć, a także kreatywność, dlatego trzeba korzystać z pomocy tłumaczy, którzy mają te cechy. Dodatkowo ważna jest dyskrecja, ponieważ często są to poufne dokumenty, czy też planowane strategie międzyfirmowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diska
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 140

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli o tłumaczenia chodzi to do każdego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Oni mają naprawdę rozległą wiedzę językową, więc są w stanie zapewnić nam profesjonalne tłumaczenie każdego tekstu. Mnie było potrzebne tłumaczenie techniczne i skorzystałam z pomocy tego biura https://supertlumacz.pl/ . Mają oni wieloletnie doświadczenie więc wiedziałam, że tekst zostanie przełożony rzetelnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ponieedzielski
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw 20 Sie 2020, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest chyba najbardziej skomplikowany rodzaj tłumaczenia. Więc tutaj musisz naprawdę dobrze wybrać firmę której zlecisz to tłumaczenie. o dobre biuro tłumaczeń angielskiego nie jest wcale tak trudno. Ja znalazłem takie: https://www.translationcafe.pl/tlumaczenia-angielski I jak na razie wszystkie tłumaczenia z polskiego na angielski wyszły perfekcyjnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skriv
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie tłumaczeń warto się zgłosić do biura tłumaczeń Skrivanek, które oferuje zarówno tłumaczenia ustne, jak i pisemne, w bardzo wielu językach (w zespole jest tłumacz angielsko polski, ale też tłumacze fińsko-polscy i polsko-hiszpańscy), dla firm i klientów indywidualnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group