Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

lek na hemoroidy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 18:49    Temat postu: lek na hemoroidy Odpowiedz z cytatem

Masz bardzo często ciężkie nogi? hemoroidy to specyfik który ma zastosowanie przy leczeniu ciężkich nóg. Ja mam wypróbowane i wiem że to naprawdę działa, dzięki temu mogę cieszyć się lekkością swoich nóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 12 Sty 2020, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hemoroidy to chyba nie są problemy nóg z tego co kojarzę, mnie bolało przy hemoroidach wypróżnianie, to byl jakiś koszmar, na szczęście dzięki posterisanowi szybko udało się złagodzić ból
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na żylaki bardzo dobre jest maxi3vena z ruszczykiem, wzmacnia żyły, poprawia krążenie, mi wystarczyło kilka tygodni brania żeby zobaczyć różnicę, jakby mi ktoś kilka kilogramów z nóg zdjął i tez wygląd się im mocno poprawił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hemoroidy sa bardzo uciążliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 25 Mar 2021, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ale są już nawet probiotyki zalecane dla osób z hemoroidami które łagodzą te dolegliwości. Ja stosuję proctolact, który ma w składzie między innymi szczep pożytecznych bakterii który tworzy naturalną barierę ochronną i zapobiega namnażaniu się chorobotwórczych patogenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz skutecznych rozwiązań to sugeruję wejść na https://www.kriomed.info , gdzie można znaleźć sztyft chłodzący, który od razu usuwa nieprzyjemne dolegliwości typu swędzenie oraz pieczenie w miejscu, gdzie jest problem z żylakiem odbytu. Produkt jest stworzony na bazie naturalnych składników, co daje nam pewność, jeśli chodzi o bezpieczne stosowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o hemoroidy to polecam zajrzeć tutaj: https://www.aptekagalen.pl/hemoroidy . Znajdziecie tam bardzo ciekawy artykuł o tej tematyce. W dzisiejszych czasach wszystko da się wyleczyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam juz obcykany proktis w czopkach na hemoroidy. Tesciowa przywiozła w zeszlym roku jak umierałam tydzien przed ślubem bo tak piekło. Za to bede jej dożywotnio wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wioletta_Lorens_86
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2021, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojej strony mogę polecić wizytę u proktolog lublin. Mi pomógł z hemoroidami także myślę że się przyda ten namiar oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 129

PostWysłany: Sro 22 Gru 2021, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No lekarz tak, ale warto zacząć od domowych sposobów. Są w aptece odpowiednie preparaty. Można też sięgnąć po zioła. Na przykład kora dębu albo krwawnik są przydatne w leczeniu hemoroidów. Tu https://polskizielarz.pl/pol_m_Ziola-lecznicze_Ziola-na-hemoroidy-349.html jest wybór takich ziół więc moim zdaniem najlepiej zacząć od nasiadówek i picia naparów poprawiających krążenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group