Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 7:40    Temat postu: Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Warszawie Odpowiedz z cytatem

czy Wasze dzieci korzystają z takich zajęć ?

Zastanawiam się na jakie zapisać swoją córkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto jest porozmawiać z dzieckiem, na jakie zajęcia chciałoby chodzić. Jeśli na siłe dzieku narzucisz zajęcia to niekoniecznie będzie na nie chętnie chodziło i moze się buntować. Ja wybrałam rózne dodatkowe zajęcia, oczywiście po rozmowie z dzieckiem i jak widziałam, ze naprawdę jest tym zainteresowane. Jeżeli chodzi o sport to zapisałam synka na karate, bo bardzo chciał - i nadal lubi tak więc nie był to slomiany zapał. więc to ma raz w tygodniu, dodatkowo ma lekcje gry na gitarze, ale to już w domu, żeby nie traci czasu na dojazdy. Zastanawiałam sie jeszcze nad zapisaniem go na tricking w Airo: https://airo.fun/park-trampolin/zajecia-sportowe-dla-dzieci/tricking

Bylismy już na pierwszych zajęciach no i bardzo mu się tam podobało uśmiech Wstepnie chciałby na to chodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Wto 11 Sty 2022, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jestem zdania, że w większości mali chłopcy uwielbiają grać w piłkę nożną i faktycznie powinni to jak najbardziej kontynuować. Świetną sprawą jest to, że firma https://soccerskills.pl/pl/ organizuje również doskonałe obozy piłkarskie. Jak dla mnie takie rozwiązanie jest jak najbardziej na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Sro 28 Cze 2023, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Wybierając zajęcia dodatkowe dla dzieci warto bazować na ich zainteresowaniach, ale również dobrze jest patrzeć na nabywanie kompetencji przyszłości. Moja córa zapisana jest do Insta kółka https://instakolko.pl/ to internetowy kurs programowania dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group