Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

depilacja laserowa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicol84
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 21:52    Temat postu: depilacja laserowa Odpowiedz z cytatem

Witam,

W święta wychodzę za mąż i koleżanka namówiła mnie na zabiegi depilacji laserowej. Znalazłam gabinet który ma ich całą sieć http://depilatorium.pl/ więc pomyślałam że znają się na rzeczy. Jednak osoba przeprowadzająca ze mną konsultacje nie poinformowała mnie że o depilacji pach moja skóra będzie wyglądała strasznie i dostane zapalenia mieszka włosowego. Czy ktoś też miał takie objawy a jeśli tak to jak szybko one powinny zniknąćpytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci szczerze mogę polecić takie miejsce jak Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi depilacji laserowej robi przemiła Pani Kasia. Skorzystałam z sześciu zabiegów laserem LightSheer Duet i jestem zadowolona z efektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 23 Lis 2019, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcja super, trochę bolesna, ale na pewno opłaca się postawić na taką depilacje. Jest bardzo trwała, wystarczy później raz zna jakiś czas powtarzać zabieg. Ja znalazłam ofertę od https://inmedico-estetics.pl na takie zabiegi, również tu zajmują się innymi zadaniami z medycyny estetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haniacah
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 29 Gru 2019, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehjka wam ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dodać że depilacja laserowa nie u każdego przynosi dobre efekty i nie zawsze jest skuteczna.
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w dużej mierze od Waszych chęci. Przecież jeśli chcecie zaoszczędzić sobie sporo czasu, to depilacja woskiem będzie świetnym pomysłem. Warto przyjrzeć się, w jaki sposób funkcjonuje to w https://timeforwax.pl/ i zacząć to wykorzystywać. Jestem przekonana, że temat przypadnie Wam do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 23 Sty 2020, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacji laserowej nie trzeba się obawiać uśmiech Zrobiona w dobrym miejscu przez dobrego specjalistę nie boli, a efekty są super. Ja wybrałam Neonię w Krakowie i to był strzał w dziesiątkę: https://neonia.com.pl/laseroterapia/depilacja-laserowa-krakow/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Nie 26 Sty 2020, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vici Clinic to zdecydowanie najlepsze tego typu miejsce na mapie Krakowa. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów wykonanych u Pani Kasi. Efekt jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie golenie się co drugi dzień to była masakra, ciągle podrażnienia itd. A najgorzej to było latem - wstyd wyjść w krótkich spodenkach. Teraz jestem właśnie po depilacji laserowej https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i o niebo lepiej się czuje i nogi są gładkie i bez czerwonych krostek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maiya91
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Epilacja laserowa jest świetna, zachęcam każdą z nas!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group