Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardzo suche włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ci poleciła zainwestować w profesjonalny zabieg regeneracyjny i nowe cięcie, jeśli jesteś ze stolicy lub okolic to odwiedź In Harmony - dziewczyny mają dobrą rękę do włosów uśmiech uśmiech uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę na olaplex do In Harmony, po zabiegu włoski są idealnie wygładzone i odżywione a co najważniejsze taki efekt utrzymuje się do kilku tygodni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia_w
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 28

PostWysłany: Pon 30 Gru 2019, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane koniecznie, ale to koniecznie sprawdźcie maskę do włosów od Bielendy z lawendą i zieloną herbatą. Doskonała do włosów farbowanych i nie tylko. Ja jestem mega zadowolona i zrobiłam sobie juz spory zapas w razie W język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbatz
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 7 Sty 2020, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy to poważna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia801
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 22 Sty 2020, 17:20    Temat postu: Re: Bardzo suche włosy Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Witam!Takich tematów jest tutaj dużo ale muszę sama spytać;)Mam powiem szczerze nie mały problem z włosami;(Od kilku lat są strasznie zniszczone kręceniem, farbowaniem, prostowaniem po prostu "siano" Cały czas się puszą, łamią i wystarczy odrobina wilgoci żebym wyglądała jak z jakimś afro.Może znacie jakiś super środek na ten problem?Z góry dziękuje;)Pozdrawiam!

podstawa to dobre nawilżenie włosa i pielęgnacja, jak często farbujesz włosy pytajnik? musisz wybrać farbę najlepszą co do struktury włosa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto by skorzystać z profesjonalnej pielęgnacji? Ja od czasu do czasu chodzę na takie zabiegi do In Harmony, do tego obowiązkowo podcięcie końcówek i jest super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może olejowanie włosów by było dobrym wyjściem?
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 28 Lip 2022, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zauważycie zmianę, zerknijcie - https://www.pro-sprzet.pl/blog/zabieg-wygladzajacy-i-prostujacy-wlosy-bez-prostownicy.html Totalnie inna metoda, ale też inne doświadczenie. Warto sprawdzić efekt.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gallka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 5

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdziło się stosowanie peelingu skóry głowy. To mi fajnie usunęło łupież i wcierki zaczęły lepiej działać http://kosmetykionline.pl/Peeling-glowy-z-Anwen-co-daje/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 6:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji polecam szampon, który działa w takich przypadkach - https://www.pro-sprzet.pl/blog/szampon-do-wlosow-suchych-sprawdz-ranking-bestsellerow.html To nie jest dla każdego, tylko do konkretnych włosów. Warto przetestować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group