Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna dekoracje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czerwono-białe dodatki jakoś średnio mi pasują... W twoim wypadku postawiłabym np. na żółć lub ciemny róż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dessie.cartwright
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będą prezentować się białe dodatki w połączeniu na przykład ze złotem, albo odcieniem rose gold.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bernadette98
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać o odpowiednim udekorowaniu stolików, na każdym powinny się znaleźć winietki ślubne, zawieszki, menu weselne. Dobrze jakby wszystko tworzyło jedną całość, było w takiej samej kolorystyce. Można przeglądnąć internet w poszukiwaniu inspiracji, na https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ znalazłam ciekawe, nowoczesne wzory na wszystkich potrzebnych dodatkach ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro 20 Lis 2019, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na każdej sali powinno znaleźć się sporo kwiatów, te są podstawą jeżeli chodzi o dekoracje weselne. Na całkiem sporo rzeczy, elementów dekoracyjnych można wykorzystać sztuczne kwiaty. Zobaczcie sobie tu propozycje hurtowni https://www.bomm.pl/pl/kategorie/galazki-kwiatowe-tulipanow/ Na pewno coś ciekawego wymyślicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 7:05    Temat postu: Re: Sala weselna dekoracje Odpowiedz z cytatem

Micose2269 napisał:
Kochani mam nadzieję że pomożecie 😉
Doradzcie mi jaki kolor dodatków, dekoracji do sali weselnej w której są bordowe zasłony, w części siedzącej bordowy dywan... 😑Myślicie że czerwone i białe kwiaty będą ok? Winietki, zawieszki itp boję się że za dużo będzie tego bordowego czy czerwonego a myślałam o ciemnym czerwonym jako o kolorze przewodnim. Heeeelp
http://www.fenixhotel.pl to nasza sala język
Dodam że nie jest to żadna reklama😜 gdybym mogla cofnąć czas wybrałabym inna restauracje😑 gdyż nie mam na nią żadnego pomysłu jesli chodzi o dekoracje


Fajne dekoracje i inspirujące pomysły są na stronie www.dodatkiweselne.pl Ja u nich kupiłam naklejki na ciasto wesele Wszystko musi się idealnie prezentować i o każdy szczegół należy zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie zastanawiam się nad tym, kto udekoruje moją salę. Zastanawiam się na firmą, która się tym zajmie, albo poszukam sama inspiracji w Internecie i skorzystam z pomocy dobrej kwiaciarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A catering już macie? Jeżeli nie to polecam takie usługi cateringowe wrocław . Sam z nich korzystałem podczas swojego wesela i muszę przyznać, że są naprawdę świetne. Jak dla mnie nie ma lepszej oferty. Wszyscy goście byli zachwyceni jedzeniem.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walsh.tia
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Brześć

PostWysłany: Pią 3 Sty 2020, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracje są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 6 Sty 2020, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bez problemu artykuły dekoracyjne ślubne kupicie w sklepach internetowych. A uwierzcie, że wybór jest ogromny - od wzorow, kolorystyki, po ceny. Także każdy, bez wątpienia, znajdzie coś godnego uwagi, co zmieści się w jego budżecie weselnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szalonaPanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro 12 Sie 2020, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bordowe dodatki będą dobrym pomysłem. Bardzo fajne dodatki znajdziecie w sklepie LoveDecor. Mają super świeczniki na wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group