Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Żylaki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Sob 14 Gru 2019, 17:13    Temat postu: Żylaki Odpowiedz z cytatem

Może tu mi kobiety doradzicie. Mam żylaki na podudziach, czy tylko operacja wchodzi w grę? nie boli mnie to ale żona mówi, że źle wygląda. I co jakiś czas chyba się nowe pojawiają.Do jakiego lekarza z tym iść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żylaki to chyba najmniej estetyczny problem, który dotyczy większość ludzi na świecie. Dodatkowo często obok nich pojawiają się pajączki spowodowane kruchością naczyń i zwiększonym ciśnieniem w układzie żylnym. W takich problemach pomocne są rajstopy uciskowe, które znajdziesz na https://www.doz.pl/apteka/k4819-Sprzet_medyczny oraz wiele innych pomocnych przedmiotów medycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że powinieneś udać się do neurochirurga, a przede wszystkim zrobić USG Dopplera żeby wiedzieć więcej w jakim stanie są twoje żyły kończyn dolnych. W profilaktyce jak i po zabiegach stosuje się podkolanówki męskie uciskowe np. https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-meskie-fast-air/ jednak to kiedy i jak już jakie konkretnie podkolanówki pomoże Ci wybrać wspominany wyżej neurochirurg więc poszukaj jakiegoś dobrego w Twojej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Nie 23 Lut 2020, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawia się ktoś nad laser frakcyjny to zdecydowanie polecam tą firmę. Jest to profesjonalna firma z doświadczeniem, która bez problemu przeprowadzi wasz zabieg kosmetyczny. Nie będziecie żałować. Sam korzystałem rok temu i byłem zachwycony. Polecam!
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na szybko to kup sobie skarpety męskie bezuciskowe, bo te zwykłe spowalniają przepływ krwi, a potem wybierz się do lekarza który doradzi ci jakie skarpety kompresyjne wybrać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kondzio89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pon 27 Lip 2020, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek również uważam, że odpowiednie skarpety wystarczą, ale wizyta u lekarza jest nieunikniona. Na początku możesz zakupić odpowiednie skarpety u polskiego producenta skarpet Socks Factory - https://socksfactory.pl/ . Osobiście zaopatruję się u niego skarpety i mogę powiedzieć, że są wykonane z materiałów wysokiej jakości, są delikatne ale i trwałe. Ponadto cena za skarpetki jest atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2020, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno świetną metodą na żylaki jest skleroterapia, ale tak dokładnie to już lekarz powinien stwierdzić, co w Twoim przypadku będzie dobre. Ja zamierzam się wybrać na chirurgię naczyniową z hemoroidami https://cm-1look.pl/oferta/chirurgia/chirurgia-naczyniowa/ , bo już nie mogę czasem usiedzieć smutny Słyszałam, że w tym centrum medycznym pracują bardzo dobrzy specjaliści, dlatego zależy mi na wizycie właśnie u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cygre
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 18 Gru 2020, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto odpowiednio wcześnie zacząć je leczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2021, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żylaki to przecież nie tylko kwestia estetyczna, ale też poważne zagrożenie dla Waszego zdrowia. Właśnie dlatego warto byłoby zajrzeć do https://klinikaflebologii.pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa i samodzielnie przekonać się co do tego, gdzie zacząć leczenie. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że jesteście pod najlepszą opieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Nie 25 Kwi 2021, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dziś żylaki najlepiej leczy się laserowo. Na stronie kliniki dr Orawczyka https://orawczyk.com/ można sprawdzić jakie inne metody leczenia mają do zaoferowania. Sama szukałam tam swego czasu lekarza, który wykonałby taki zabieg mojej mamie. Dzisiaj jest szczęśliwa, ponieważ już się nie musi męczyć z bólem nóg. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group