Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Coś zdrowego na odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chce świetnie wyglądać na weselu, ale warto też odchudzać się dla samego siebie, do tego żeby wyglądać na co dzień bardzo dobrze. Zgrabna sylwetka to marzenie niejednego z was, dlatego też decydujemy się na sporo wyrzeczeń. U mnie na całe szczęście nie było tak źle z tym, udało mi się schudnąć 10 kilogramów i teraz utrzymuje swoją wagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifika no w punkt ujęłaś to co sama chciałam napisać i na temat odchudzania i na temat pani Olgi. Też byłam u niej na terapii i wiem jedno - gdyby nie ona to pewnie do dziś żyłabym w złudzeniach, ze sama sobie radze, jestem samowystarczalna itd. Mega wsparcie i pomoc a dodatkowym plusem prawie 20 kg mniej na wadze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berge.sadye
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rumia

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herbatki na trawienie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie korzystać ze sklepów ze zdrową żywnością. Wszystko czego potrzebujesz podczas odchudzania znajdziesz własnie tutaj https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ . Sam korzystałem z tego sklepu jak byłem na diecie i bardzo sobie chwalę. Z nimi skutecznie schudłem kilka kilogramów dosłownie błyskawicznie.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Czw 19 Gru 2019, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmień dietę i dużo ćwicz. Nie ma tutaj drogi na skóry. Są tylko nie zdrowe suplementy odchudzające.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór odpowiednich suplementów to bardzo dobre rozwiązanie. Te mogą wam pomóc nie tylko przy odchudzaniu, ale także i w zachowaniu odpowiedniej kondycji organizmu. Tak możecie zdrowe preparaty znaleźć w internecie. Wspierajcie się portalami medycznymi, blogami poświęconymi odchudzaniu i zdrowym odżywianiu. Na pomoc znajdziecie profesjonalną pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szybko to nic nie pomoże, bo to nie zabawa, można sobie krzywdę zrobić. Ale ogólnie jedzenie regularne i zdrowe, ruch, SEN, akupunktura podobno pomaga http://longevitas.pl/plan-b-akademii-dlugowiecznosci-bajkalina/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sengerc3
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 1 Sty 2020, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zachować ujemny bilans kaloryczny, to chyba najszybszy sposób na zrzucenie kilku kilogramów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że też myślę o tym , żeby troszkę schudnąć. Ale tak przeanalizowałam sobie wszystko i chyba na stronie https://dietly.pl/ wyszukam dla siebie firmę cateringową. W końcu takie posiłki zawierają odpowiednią kaloryczność i są wykonywanie zawsze z najświeższych produktów. A ja przyznam się, że jestem zapracowana i nie mam czasu gotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilson.grady
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 1 Mar 2020, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawia się wiele mitów odnośnie używania słodzika https://wisesoft.pl/a/efnh,aspartam-mity-kontra-badania, jednak moim zdaniem jest świetną alternatywą dla osób odchudzających się, dzięki swojej niskiej kaloryczności. Ponadto, aspartam może być także bezpiecznie stosowany przez cukrzyków w odpowiedniej dawce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group