Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sylwester
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 8:26    Temat postu: Sylwester Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś już zaplanował Sylwestra? Ja już mam fajne plany, z całą rodziną jedziemy w góry. Z racji tego, że fajerwerki nie są mile widziane tam gdzie jedziemy, jednakże zimne ognie są jak najbardziej ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! ja w tym roku Sylwestra spędzę u znajomych. Co roku organizują takie tematyczne imprezy kostiumowe - w tym roku bedzie to motyw lat 70 tych. Wiec szukam stroje sylwestrowe a w wypozyczalni Morfeusz sa najciekawsze propozycje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My natomiast idziemy ze znajomymi na bal w klimacie dworu polskiego w Klubie Sosnowym w Warszawie -> https://www.klubsosnowy.pl/aktualnosci/niezwykly-bal-sylwestrowy-w-klimacie-dworu-polskiego/. Wszystko jest już załatwione i pozostaje jedynie czekać na 31 grudnia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewagaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pią 16 Paź 2020, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak szukacie idealnej sukienki na sylwestra to polecam sukienka na sylwestra 2020
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 20 Paź 2020, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sylwestra to ja chcę wraz z siostrą zorganizować go w domu. Ale musimy podejść do tego jakoś z głową i rozsądnie. Więc szukałyśmy w necie jakiś podpowiedzi aby wiedzieć jak w ogóle zacząć. I tak trafiliśmy na tę stronę https://wnetrza-ze-smakiem.pl/sylwester-w-domu-jak-zorganizowac-udana-impreze-i-nie-zwariowac Mam nadzieję, że po jego przeczytaniu uda nam się zorganizować tego sylwestra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pon 23 Lis 2020, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku idziemy z mężem na bogato i kupimy jakieś efektowne wyrzutnie fajerwerków, fontanny i rakiety. Niech dzieci mają atrakcję na zakończenie tego smutnego roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 12:40    Temat postu: sukienka Odpowiedz z cytatem

Ja na sylwestra chciałam sobie kupić jaką piękną sukienkę. Tutaj można znaleźć bardzo fajne sukienki rozkloszowane Są ekstra i nie mają wygórowanej ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie macie żadnego planu na sylwestra to może warto wybrać się na jeden z eleganckich balów sylwestrowych w Lublinie i okolicach. Takie oferty można znaleźć na stronie sylwester w Lublinie sprawdźcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eweelinciaj
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Sylwester to z gronie najbliższych. ostatnio byliśmy w Kołobrzegu i była udana impreza. W czasie imprezy spijaliśmy herbatę z Azji. Ta herbatą jest Matcha. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Kupić można w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Jest naprawdę aromatyczna i smaczna. Szczerze polecam!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubimy góry więc sylwester w górach 2021 jest idealnym pomysłem. Na stronie https://www.sylwesterwgorach.eu/ znaleźliśmy znakomitą ofertę, która pozwoli nam spędzić koniec roku i bal sylwestrowy w dobrym i klimatycznym towarzystwie. Bardzo cieszymy się też na sylwester z kuligiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group