Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie macie pomysly na wspólne spędzanie czasu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 8:50    Temat postu: Jakie macie pomysly na wspólne spędzanie czasu Odpowiedz z cytatem

Cześć mamuśki.

Jak spędzacie czas ze swoimi dziećmi?

Macie jakieś pomysły na zabawy?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tamarra
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 33

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy tutaj od kreatywności rodziców i teraz kiedy mamy jesień i dni są coraz krótsze- będą musieli się nią wykazać. Polecam wspólne kolorowanie oraz budowle z klocków, to znakomita forma spędzania wolnego czasu z dzieckiem.

Jeśli bedziecie mieli trochę więcej czasu, polecam wybrać się do parku trampolin
https://airo.fun/park-trampolin

Ostatnio wybralismy się tam z dziećmi i miejsce świetne,można tam spędzić bardzo przyjemnie czas.
_________________
Narzeczona ale już niedługo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gramy w karty albo jakies planszówki Very Happy ostatnio wyczytalam https://www.smyk.com/porady/strategiczne-gry-planszowe-top-5-gier-dla-starszego-dziecka,477555.html o fajnych grach i tak mi akurat spasowaly pod syna wiec kupilam Very Happy gramy co wieczor jak tylko kazdy odrobi sie z codziennych obowiazkow Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Czw 4 Cze 2020, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem o krok od kupienia takiej https://www.ceneolokalnie.pl/warszawa/trampoliny trampoliny. Wiem, że moje smyki o czymś takim marzą, a ja też czytałam, że to jest bardzo fajny sposób na to, żeby się odchudzić. Skoro można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, to dlaczego by tego nie robić? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roxanne54
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 12 Lip 2020, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też dziecku poczytać jakąś książkę, to bardzo zbliża i kształtuje wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group