Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka sala na wesele?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 2:47    Temat postu: Jaka sala na wesele? Odpowiedz z cytatem

Siemanko, gdzie według Was najlepiej jest zoorganizowac wesele? Jakaś restaruacja? Mnie generalnie zaciekawiły takie hale namiotowe jak te z http://www.ewenta.pl . Na zdjęciach wygląda to super przytulnie i klimatycznie, nawet nie wiedziałam, że takie hale są wykorzystywane na wesele. Znacie może kogoś kto w takiej sali miał wesele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrz sobie na GdzieWesele.pl mają tam ogromny wybór! Polecam i pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 17:25    Temat postu: obrusy od flhf Odpowiedz z cytatem

Nieważne jaka sala, ważne żeby obrusy były dobre. Warto więc sprawdzić jaki producent obrusów ma je najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia co Ci doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala weselna musi być przede wszystkim dopasowana do całego planu wesela i liczby gości, poza tym musisz wcześniej też pomyśleć o atrakcjach weselnych takich jak na przykład pokaz barmański Speedbar, u nich trzeba dużo wcześniej rezerwować termin podobnie jak salę na wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bylam na weselu nie tak dawno w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu.. karczmy maja to cos, zawsze mi sie podobalo wesele w takim klimacie, sale maja tam duza, na okolo 200 osob wiec mozna naprawde hucznie sie wybawic oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilan
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wesele, to w pięknej scenerii, w otoczeniu natury. Nie z hukiem i pompą, a kameralne, wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. W pobliżu Krakowa (kilkanaście km od centrum) jest świetna restauracja https://grand-house.pl/restauracja/ - organizują przyjęcia takie do ok. 60 osób, czyli właśnie kameralne.. z okien widać panoramę Krakowa. Można też wynająć nocleg - piękne apartamenty i pokoje w bardzo przystępnych cenach, jak na taki wysoki standard!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 2 Kwi 2020, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że zależy gdzie, bo nie będę jechać nad morze specjalnie na wesele i ciągnąć za sobą całej mojej rodziny ;p
Ale jeśli szukacie czegoś na Śląsku, to mogę polecić hotel Biały Dom. Sama tam miałam wesele i mam same dobre wspomnienia - organizacja nie była aż tak stresująca, bo obsługa o wszystko zadbała, a sala była piękna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Pią 27 Lis 2020, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam sale w Hotelu Biały Dom w Czerwionce, sama tam właśnie organizuje swoje wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sro 2 Gru 2020, 14:04    Temat postu: Instalacje Art Bistro Odpowiedz z cytatem

Ale wiem że dużo osób np. z Warszawy poleca restauracje INSTALACJE ART BISTRO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group