Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak stworzyć ogród?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chesz żeby twój ogród był jeszcze piękniejszy niż jest teraz? http://chemirol.com.pl/pl_PL/category/rzepak . Ja wtym roku miałam za cel mieć piękny trawnik. Mogę powiedzieć że mój cel został osiągnięty, wszystko dzięki doradztwie pracowników z tej firmy. Okazało się że moja gleba była uboga w jeden składnik mineralny i po kupnie w tej firmie tego nawozu cały trawnik jest piękny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie fajnie jest też zamontować zadaszenie albo pergolę, tutaj https://tarasola.pl/ macie jedną z lepszych ofert na takie konstrukcje. Mój kuzyn niedawno od nich zamówił i chwalił mi pergolę za solidność i jakość wykonania. Więc warto ich wybrać, to firma z dużym doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PLL_Ona
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie piękny ogród stworzysz tylko z tym sklepem woodandplay.pl . Mają tam najlepsze rzeczy do ogrodu. Zobacz i sam się przekonaj.
_________________
Czy róża pachniała by tak samo wspaniale, gdyby się nazywała ostem lub kapustą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jenny89
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dacie radę sami! Sadzenie nowych roślin w ogrodzie daje ogromną satysfakcję, Teraz zostaje nam "umeblowanie". Ma ktoś może tu doświadczenia z meblami stalowymi? Spodobał mi się ten zestaw https://dajar.pl/komplet-mebli-ogrodowych-agat-midi-maroko-patio#panel2 ale czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qgutkowski
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2019, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam nowych inspiracji do mojego ogrodu. Czy możecie coś polecić? Chciałbym tam dodać coś ciekawego, ale nie mam żadnych pomysłów. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________
sklep z trampolinami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród, aby stworzyć , przydaje się dobra organizacja. Ostatnio fajnych dodatków do ogrodu znalazłam na https://bazkar.pl . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert godnych uwagi w niskich cenach i do tego wszystkiego od 199zł z darmową wysyłką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kondzio89
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 12

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po za dobrą organizacją przydają się pewne umiejętności manualne. Niestety u mnie można ich szukać, ale raczej trudno je znaleźć dlatego stworzenie swojego ogrodu zleciłem profesjonalnej firmie ogrodniczej z Krakowa - http://ponadczasowe-ogrody.pl/ . Ogród powstał w ciągu 2 tygodni i teraz mogę się nim cieszyć. Pracownicy uwzględnili w projekcie moje uwagi i od razu wzięli się do pracy. Jeżeli ktoś nie ma czasu, nie lubi grzebać w ziemi lub po prostu pomimo chęci bark mu zdolności (ma 2 lewe ręce) może wspomóc się firmami świadczącymi usługi ogrodnicze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacpper95
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu kupiłem działkę, która za domem będzie miała miejsce na ogród i powoli gospodaruję przestrzeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku duże zmiany w ogrodzie wprowadzam uśmiech Ostatnio mój ogród wydał mi się całkiem nudny i stwierdziłam, że coś muszę pozmieniać. I tak właśnie zdecydowałam, że nowością u mnie będzie skalniak! Nigdy wcześniej nie miałam takiej instalacji. Bardzo zainspirował mnie artykuł na blogu Ogrodolandii: https://ogrodolandia.pl/skalniak-w-ogrodzie. Uważam, że super to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasianowa87
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć piękny ogród to odezwij się do firmy iglaczek oczko Ich usługi ogrodnicze poznań są na najwyższym poziomie i zmienią twój ogród na ten z bajek oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group