Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nietypowe hobby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lvive
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 15:44    Temat postu: Nietypowe hobby Odpowiedz z cytatem

Cześć,

mam zagwozdkę, bo od dziecka uwielbiałam wycinanki, kolorowanki i inne takie pierdółki. Obecnie w wolnych chwilach od studiów zajmuję się przygotowaniem specjalnych stojaków i ekspozytorów właśnie z tektury. Mam kilku klientów, ale kwoty są raczej małe. Studia niedługo kończę, a jestem na kierunku dosyć przyszłościowym. I teraz się zastanawiam czy próbować rozwijać się zawodowo zgodnie z kierunkiem studiów, czy może zaufać pasji i próbować rozwijać się bardziej pod kątem artystycznym i iść w kierunku tworzenia systemów wystawienniczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LoKo
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykorzystując temat, czy taki sklep z artykułami artystycznymi będzie trafnym wyborem? Ostatnio próbuję malarstwa i nie wiem gdzie szukać takich rzeczy.
jagnaa
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo osób z nas tak naprawdę ma nietypowe hobby, dla niektórych odbierane dziwnie. Ale z drugiej strony każdy niech robi to co uważa za stosowane i co jemu sprawia radość. Ja np lubię kibicować i śledzić jak radzą sobie moje ulubione drużyny piłkarskie. A mam gdzie to robić, bo mam https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety-dodatkowe/polsat-sport-premium/
Powrót do góry
Frania25
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim hobby od długiego już czasu są książki, uwielbiam czytać, jakiś czas temu nawet znalazłam bardzo interesującą autorkę której twórczości wcześniej nie znałam https://www.taniaksiazka.pl/autor/olga-tokarczuk na tej stronie znalazłam bardzo dużo informacji na jej temat, jak i to że otrzymała nobla w dziedzinie literatury.
Powrót do góry
radomirpokora
początkujący
początkujący

PostWysłany: Nie 1 Gru 2019, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobno igram voćke na toj stranici slotigre.com svaki put kad mi dosadi. Radim to vrlo često (jer mi relativno lako dosadi) i stvarno je životno mjesto. Otkad sam ga počeo igrati, dobio sam priliku uzdržavati svoju djecu i braću i sestre, što je suludo. Volim to!
Powrót do góry
eoweow
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 3:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam nietypowe hobby. Konkretnie to zajmuję się polowaniem. Bardzo mi się to spodobało, ale ostatnio stwierdziłem, że potrzebuję dobrego noktowizora. Gdzie dostanę coś takiego? Może w tym sklepie https://epasjonaci.pl/pl/menu/noktowizja-419.html ? Doradźcie mi najlepszy produkt.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: