Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

USG biodra
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 1 Gru 2019, 23:08    Temat postu: USG biodra Odpowiedz z cytatem

Ostatnio moja sąsiadka coraz mocniej narzekała na ból biodra. Tak się męczyła, że ją zawiozłam do lekarza. Tam niestety nie znaleźli przyczyny. Załatwiłam jej usg biodra w Gdańsku u świetnego specjalisty, który miał doświadczenia z najprzeróżniejszymi sytuacjami. Podczas tego badania odkryto uszkodzenie kości biodrowej i stawu. Sąsiadka czeka teraz na operację, ale dzięki maściom i tabletkom może dużo lepiej funkcjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Nie 14 Cze 2020, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję. Wiesz, być może zabieg jest konieczny ale jeśli sąsiadka ma słabe kości to też ryzykowny. Nie wiem jakie leki aktualnie zażywa, ale myślę, że powinna też preparaty z wapniem. Czytałam ostatnio artykuł o osteoporozie: https://calperos.pl/o-osteoporozie . Osoby starsze oraz te, które mają problemy z układem ruchu są niestety w grupie wysokiego ryzyka, dlatego myślę, że powinnaś porozmawiać na ten temat z sąsiadką. Dobrze aby wzmocniła kości przed operacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 7 Sie 2020, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie jest opisane na czym polega badanie usg:
https://markemed.com.pl/badanie-usg-na-czym-polega/

Jeśli macie problem z biodrem, jest możliwość wykonania usg stawu biodrowego. Badanie takie jest wykonywane przez specjaliste, ktory ma w tym temacie doswiadczenie. Najczęsciej jest to lekarz ortopeda, ewentualnie lekarz radiolog, który miał odpowiedni kurs.

Badanie jest zupełnie bezpieczne, jest rownież zupełnie bezbolesne,ta wiec jestem zdania, że naprawdę nie ma sie tutaj co tego badania obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrwieczorek90
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przykład dlaczego nie warto odwlekać wizyt i w momencie kiedy pojawia się poważniejszy ból należy jak najszybciej udać się na badania. Ja nie zamierzam czekać i jeszcze w tym tygodniu udaje się na ekg warszawa mimo strachu przed badaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dejah.huels
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2020
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 20 Lis 2020, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzenie, bieganie, kucanie, wspinanie się po schodach czy po prostu siedzenie – a także uprawianie najróżniejszych dyscyplin sportowych – jest możliwe dzięki sprawnym stawom biodrowym. Są one nieco mniej narażone na kontuzje niż chociażby staw skokowy lub kolanowy, dotyka je za to wiele innych schorzeń.
_________________
Tomma Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Nie 28 Mar 2021, 10:38    Temat postu: USG Odpowiedz z cytatem

USG równie dobrze można zrobić w https://www.rehabilitacje.org/ przy okazji można zapisać się na bardzo dobrą i skuteczną rehabilitację
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że opieka medyczna prywatna jest o wiele lepsza, jak na NFZ. Wiecie, jak jest... Jeżeli chodzi o Warszawę, to sporo słyszałam ostatnio o Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, przy ul. Broniewskiego 3. Jest to placówka, która składa się ze szpitala, przychodni, sali rehabilitacyjnej. Mają tam też wysokospecjalistyczną część diagnostyczną, także można wykonać u nich kompleksowe badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3608

PostWysłany: Pon 2 Sie 2021, 3:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o profesjonalny sprzęt to można to kupić tutaj https://www.vikimed.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Wto 1 Lut 2022, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mają szybkie terminy - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Ale nawet bardziej chodzi o to, że pracują na nowoczesnym sprzęcie i wszystko jest tam mega dopracowane. Od razu zainteresowanie, kontakt, fajne podejście i wykonanie solidnej roboty. Jeśli chodzi o sprzęt do USG, to takiego jeszcze nie widzieliśmy. Wszystko pachnie nowością. Ogólnie wygląda to naprawdę imponująco.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szwagierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 35

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Centrum Diagnotiq w Żyrardowie https://www.diagnotiq.pl/ Poza krótkimi terminami i nowoczesnym sprzętem najważniejsi sa lekarze, którzy te badania wykonują. A w Diagnotiq mają wybitnych specjalistów ultrasonografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group