Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak wybrać prawnika?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcjannaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 16

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 13:32    Temat postu: jak wybrać prawnika? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Zastanawiam się, w jaki sposób wybrać dobry prawnik płock? Spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja z byłym pracodawcą, i niestety nie rozwiążę inaczej tej sprawy. Także jakbyście mogli podpowiedzieć, czym cechować powinien się godny zaufania prawnik płock to byłabym wdzięczna Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko w sumie z tym, wiele prawników ma bardzo podobną ofertę swoich usług przecież. Najłatwiej znaleźć odpowiedniego fachowca po opiniach tak myślę. Ja tak znalazłem kancelarie adwokacką http://adwokat-nawojski.pl Może tez tu spróbujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KowalskaA
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najłatwiej z polecenia. Jeżeli nie macie nikogo w rodzinie, wśród znajomych, kto może wam polecić usługi prawnicze to może po opiniach w internecie? Tu takie miejsca jak https://radcaprawny-trojmiasto.pl czyli kancelarie radcy prawnego powinny sprawdzić się świetnie. Tu otrzymacie pomoc prawną na terenie Trójmiasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyn69
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Żory

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samym początku najlepiej poczytać porady prawnej online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simeon84
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 15 Lis 2019, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług kancelarii, która zajmuje się prawem nieruchomości. Zamierzam kupić nowe mieszkanie. Czy możecie mi kogoś polecić?
_________________
prawnik od nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Nie 1 Gru 2019, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją sprawę odfrakawienia kredytu prowadzi krakowska kancelaria https://anulujkredyt.pl/ która specjalizuje się w tego typu sprawach. Rozmowa była bardzo rzeczowa bez owijania w bawełnę. Po jej zakończeniu dostałem wiatr w żagle i będę walczył z bankiem do końca bo przecież nie mam nic do stracenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w sieci? Sprawdź opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
resha
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 117
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 17 Lut 2020, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprawy sądowe i potrzebny jest obrońca, ktoś kto stanie przed sądem to właśnie jest to adwokat. Adwokaci mają najwięcej wiedzy oraz wykształcenia. Jak coś to mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic i najlepiej prosto do adwokata się udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić świetnego adwokata, w pełni godnego zaufania. Jest to Karol Bryś, który prowadzi kancelarię w Bydgoszczy (tutaj masz pełne namiary na niego - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/). Specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, między innymi prawie rodzinnym, karny, cywilnym, gospodarczym. Można u niego skorzystac z porady prawnej, poprosić o opinię, ale także może cię reprezentować w sądzie różnych instancji. Jest rzetelny, rzeczowy i dyskretny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Wto 24 Mar 2020, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać prawnika który specjalizuje się w danej kategorii spraw.

Ostatnio zmieniony przez adam987 dnia Wto 28 Kwi 2020, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group