Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie zabiegi dla kobiety po 40-tce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 8 Paź 2019, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka. Do trzydziestki nie stosowałam nic, żadnych specjalnych kremów i zabiegów. Po trzydziestce zaczęłam chodzić na mezoterapię igłową do gabinetu estetycznego. Jak skończyłam czterdziestkę, to już poleciałam z botoksem i wypełniaczami, bo usuwanie zmarszczek https://dermestetic.pl/zabiegi/botox tych starszych, kremami czy innymi cudami zewnętrznymi, nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
gaduła
gaduła

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona zdecydowała się kilka miesięcy temu na powiększenie piersi i muszę przyznać że teraz wygląda znacznie lepiej. Była u doktor Żukowskiej w Łodzi na zabiegu, bardzo dobra chirurg, ma fach w ręku.
Powrót do góry
Joanne
bywalec
bywalec

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteście z Warszawy lub okolic to polecam wybrać się do salonu EVE Kosmetyka Profesjonalna. Szeroki wybór zabiegów dla kobiet w różnym wieku. Dodatkowo polecam ich kosmetyki - są świetne oczko
Powrót do góry
tromp.arielle
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo wiele zabiegów, ale najpierw trzeba udać się na konsultację i po ustaleniu dowiesz się co jest dla Ciebie odpowiednie i co można poprawić. Zanim pójdziesz na konsultację warto dowiedzieć się nieco o niektórych zabiegach by po prostu wiedzieć o co pytać. Znam fajną stronę, gdzie można poczytać artykuły o medycynie estetycznej , które są pomocne w wyborze zabiegów dla każdej z nas.
Powrót do góry
westeroswinterfell
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto odwiedzić w Warszawie ten salon kosmetyczny: http://www.jadoreinstytut.com/warszawa gdzie znajdziecie naprawdę bardzo dużo ciekawych zabiegów, więc jeżeli ktoś z was miał zamiar skorzystać i jest z okolic to jak najbardziej wam wszystkim polecam sprawdzić w wolnym czasie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: