Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkoholizm w związku
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nyrey
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 31

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 13:49    Temat postu: alkoholizm w związku Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego ośrodka terapii uzależnień w okolicach krakowa, ktoś coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już znalazłaś, więc chyba nie trzeba więcej wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia17_17
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 10:59    Temat postu: Leczenie uzależnień kraków Odpowiedz z cytatem

Mój partner tez miał problem z alkoholem, pomogła psychoterapia kraków . Nie pije już od pół roku. Bardzo polecamy psycholog kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym związku są jakieś problemy czy to większe czy też mniejsze. Ale jak już jedno z was dość często sięga po alkohol to już może być uzależnienie. W mojej rodzinie mieliśmy taki przypadek,że jak tylko pojawiały się jakieś problemy to on od razu sięgał do kieliszka. No i koniec końców spadł całkowicie na dno. Wtedy jedynie pomogli mu w ośrodku terapii uzależnień Nefo. Ośrodek wprawdzie mieści się niedaleko Brodnicy, ale czasami warto jest pojechać gdzieś dalej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu przykład na to, że alkoholizm po prostu niszczy związek, ale też ma wpływ negatywny na dzieci. Moja mama pije od kiedy pamiętam i wiem, jak to na mnie czy na rodzeństwo wpłynęło. Mój tato też ma dość, że nie ma kiedy odpocząć, bo ciągłe awantury. Chcemy mamę zapisać do Ośrodka Wiosenna , ale czy się zgodzi? Słabo to widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że terapia uzależnień będzie tu całkiem dobrym rozwiązaniem. Warto jednak wiedzieć, gdzie najlepiej szukać pomocy. Poczytajcie sobie o tej ofercie: https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkoholizm to poważna sprawa, bo krzywdzimy nie tylko siebie ale i bliskich. Warto oddać uzaleznionego w ręce specjalistów. Mam tu na mysli prywatną klinikę zwalczania uzaleznien Medox http://medox.org.pl/ Oni specjalizują się w tych sprawach i zaradzą każdemu problemowi- można zaufać ich umiejętnościom. To dobrzy ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beahan.nicholaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią 22 Lis 2019, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkoholizm potrafi być bardzo uciążliwy w związku i może zniszczyć relację pomiędzy bliskimi sobie osobami, dlatego trzeba z tym walczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistyczny ośrodek jest w Wiśle - nazywa się Tratwa. Macie tam z Krakowa dość blisko a to naprawdę świetna placówka. Mają swoich lekarzy, ktorzy w razie potrzeby wystawiają l4.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich ośrodków, niestety, jest coraz więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group