Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

terapia alkoholowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roslinka123
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 140

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 12:50    Temat postu: terapia alkoholowa Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Poszukuje jakiegoś skutecznego odwyk alkoholowy kraków. Mój dobry przyjaciel zaczyna ma problem z piciem i wspólnie szukamy dla niego odpowiedniej terapii. Wiecie coś może o nich https://terapiawzaciszu.pl/alkoholizm/, czy są skuteczni? Cena nie gra żadnej roli, potrzebujemy jak najlepszej terapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 7 Gru 2019, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol jest potężnym problemem, jednak można z nim walczyć. Nigdy nie powinno się zostawiać osoby uzależnionej na pastwę losu. Warto również pójść w stronę ezoteryki, która może poprawić jego sytuację, w szczególności zastanawiałabym się nad ceremonią od Marii Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blanka02
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 8 Gru 2019, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest, by osoba z problemem z alkoholem chciała się leczyć. Jeżeli będzie stawiała opór i twierdziła, że tego nie potrzebuje to niestety nic nie zdziałasz. Słyszałam, że są specjalne ośrodki i to wydaje mi się lepsze, niż jakieś spotkania AA, które niewiele mogą pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że kolega może liczyć na Twoje wsparcie. Jest to niezwykle ważne podczas leczenia nałogu. Ja na Twoim miejscu rozważyłabym jeszcze zaszycie alkoholowe w Otwocku. Wszycie Esperalu ma zmniejszyć ilość alkoholu na taką, która będzie akceptowalna lub całkowicie zniechęcić do jego spożywania. Esperal jest wykonywany na bazie disulfiramu, czyli substancji chemicznej, która po spożyciu alkoholu powoduje zatrucie alkoholowe, nawet po niewielkiej ilości. Przed wykonaniem wszywki alkoholowej należy zachować trzeźwość przez co najmniej 12 godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Czw 9 Wrz 2021, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o wszelakie terapie, to naprawdę jakościowe usługi związane z leczeniem uzależnień znajdziecie na stronie ośrodka o nazwie Borowik. Moim zdaniem warto zagłębić się w ichniejsze treści i sprawdzić sobie w jaki sposób podejmują działania. Moim zdaniem opłaca się skorzystać z ichniejszej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkoholizm to dość ciężkie uzależnienie z którym to należy walczyć w odpowiedni sposób. I tak też szperałam w internecie aby móc dowiedzieć się na ten temat nieco więcej i znalazłam ośrodek leczenia uzależnień Nefo. Od razu widać, że jest to bardzo dobry ośrodek zatrudniający świetnych terapeutów. Także tutaj warto odbyć walkę ze swoim uzależnieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 24 Wrz 2021, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym miejscem na terapię będzie ośrodek Krajna. Oferują wyjątkowo efektywny autorski program leczenia i mają świetnie wyszkoloną kadrę. Ważna też jest przyjazna atmosfera, która tam panuje. znam osoby, które są z tego miejsca bardzo zadowolone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałeś o zaszyciu? Z tego co widzę już wspomniano wyżej o tym zabiegu. Wyrób medyczny Esperal powszechnie znany jest jako termin „wszywka alkoholowa”. Esperal wykazuje się dużą skutecznością, wzmagając złe samopoczucie po spożyciu alkoholu. W ten sposób wytwarza się u danego człowieka wstręt do alkoholu i pewien rodzaj obawy o własne samopoczucie, co ułatwia rezygnację z tej formy używki. Myślę, że warto pomyśleć o tym sposobie, a więcej informacji znajdziesz na https://esperalkatowice.com/. Dodam jeszcze, że Esperal aktywny jest od 8 do 12 miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Czw 7 Paź 2021, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniela1 napisał:
Myślę, że najlepszym miejscem na terapię będzie ośrodek Krajna. Oferują wyjątkowo efektywny autorski program leczenia i mają świetnie wyszkoloną kadrę. Ważna też jest przyjazna atmosfera, która tam panuje. znam osoby, które są z tego miejsca bardzo zadowolone.

Fajnie, że są ośrodki tego typu, także finansowane z budżetu państwa. Chociaż według mnie nic nie zastąpi tego typu długofalowej terapii http://uzaleznienia-ostroleka.pl/o-mnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Czw 7 Paź 2021, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniela1 napisał:
Myślę, że najlepszym miejscem na terapię będzie ośrodek Krajna. Oferują wyjątkowo efektywny autorski program leczenia i mają świetnie wyszkoloną kadrę. Ważna też jest przyjazna atmosfera, która tam panuje. znam osoby, które są z tego miejsca bardzo zadowolone.

Fajnie, że są ośrodki tego typu, także finansowane z budżetu państwa. Chociaż według mnie nic nie zastąpi tego typu długofalowej terapii http://uzaleznienia-ostroleka.pl/o-mnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group