Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnkaNova
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że wybielanie zębów czyli ścieranie płytki nazębnej nie jest zdrowe i dobre dla naszych zębów. Ja jednak zdecydowałam się na to w dniu swojego ślubu.
_________________
dentysta Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wybielałam, ale ze 2 miesiące przed ślubem. W sumie i tak bym się zdecydowała czy bym wychodziła za mąż czy nie, bo od kawy i papierosów miałam dość mocno żółte. Ja robiłam we Wrocławiu, cena zależy od metody, tu są ceny http://www.dentalium.wroclaw.pl/cennik/ . Moim zdaniem warto, bo efekt jest super, nawet znajomi poznali, że coś musiałam robić, bo mam taki uśmiech oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mefiu34
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 75

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
W przyszły weekend chciałem wybrać się do spa gliwice jednak chyba trzeba będzie odwołać już opłaconą wizytę ponieważ strasznie rozbolał mnie ząb i nie zapowiada się, żeby było lepiej tak więc poszukuje gabinet stomatologiczny gliwice . Możecie polecić jakiś z szybką obsługą? Może wtedy uda się wyrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest wybrać się do stomatologa oraz niech lekarz stomatolog oceni jaki zabieg wybielania będzie najlepszy. Czy nakładkowe czy za pomoca lampy ( wszystko zależne jest od tego jakie są zeby).

Sama zdecydowalam się natomiast na założenie na zeby licówek
https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/

Miałam diastemę pomiędzy jedynkami i postanowiłam ją zredukować właśnie a pomocą takich nakładek. Zabieg wykonywałam u tego stomatologa w Krakowie i osobiście jestem bardzo zadowolona z efektu. Bo wyglada to tak jakbym miała naturalnie proste oraz białe zęby.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd pamiętam wszystkie problemy z zębami leczę u swojego dentysta Nowa Huta . Za niedługo wybieram sie też na wybielanie zębów Nowa Huta , bo szykuje się wesele w rodzinie i chcę mieć piękny uśmiech oczko Czasami faktycznie potrzeba kilku wizyt przed ślubem, żeby zęby były idealnie białe, więc warto poszukać takiego gabinetu, gdzie płatność się da rozłożyć na MediRaty Kraków .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 5 Cze 2019, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby w ten dzień, najważniejszy dzień mieć piękny wuśmiech, najlepiej zacząć się przygotowywać do tego wcześniej. O ile wiem trzeba mieć zdrowe zęby, by wziąć się za wybielanie. Proponuję upewnić się u stomatologa https://polskidentystalondyn.co.uk/ Generalnie to jedyne miejsce, gdzie taki zabieg może być przeprowadzony dobrze i mieć jakiekolwiek efekty. Widziałam u koleżanki, przyznam, że jej pozazdrościłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riczard
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro 3 Lip 2019, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że się wybrać i wybielanie w cale nie jest drogie. To stereotypy miłe Panie uśmiech mam przetestowane chyba wszystkie metody i najlepszą jest żel wybielający. Swoje akurat wybielałam tutaj: teeth whitening Dublin w PL jest także całe mnóstwo, wystarczy poczytać i się w temat zagłębić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić stomatologa, u którego sam byłem zaraz przed uroczystością. dentysta nowa huta, zajrzyj tutaj, naprawdę warto oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o podarowaniu na prezent vouchera na wybielanie zębów? Wiem, że mało praktyczny ale jeśli jest to spełnienie marzeń solenizanta to dlaczego by nie spróbować? Zastanawiam się nad podarowaniem wybielania w klinice u doktora Wesłego http://wesolystomatologia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że taki voucher to bardzo fajny pomysł. Chyba właśnie podsunęłaś mi pomysł na prezent dla siostry bo ma zęby do leczenia a kasy ode mnie nie weźmie także to świetny pomysł. Ale ja powiem jej żeby poszłam do gabinetu Atelier Uśmiechu w Warszawie bo sama byłam u nich na wizycie i jestem bardzo zadowolona. Najpierw poleczyli mi wszystkie ząbki a później było wybielanie i teraz mam uśmiech jak ta lala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 25 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group