Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a może ktoś ma jakieś sprawdzone opinie na temat czyszczenia uszu niemowlaka ? Ja już mam mętlik w głowie, przeczytałam ten artykuł https://www.fonix.pl/higiena-uszu/jak-czyscic-uszy-niemowlakowi-wlasciwa-pielegnacja-i-jej-wplyw-na-zdrowie/
i już sama nie wiem jak to jest z tymi patyczkami do uszu, używać czy nie używać ? zastanawiam się nad zakupem takiego spraya do uszu , ale nie mam zielonego pojęcia czy to w ogóle działa i czy jest bezpieczne, czy ktoś z was testował ? czekam na jakieś opinie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakim mlekiem karmicie? Ja mam problem, nie mogę karmić piersią, i dlatego po konsultacji z lekarzem prowadzącym zdecydowałam się na mleko Bebilon Profutura 1. Mały świetnie je toleruje, więc ja też jestem zadowolona. Kupuję je w aptece DOZ. Mają pełen asortyment i bardzo dobre ceny, więc jak ktoś szuka to warto zajrzeć do aptek sieci DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do higieny uszu można używać kropli Lix, ja swojemu małemu na problem z zatykaniem ucha woskowiną używam, co jakiś czas zakraplam kilka razy i woskowina się ładnie rozpuszcza. Na co dzień to tylko zewnętrzną cześć ucha delikatnie oczyszczam patyczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może warto jeszcze rozważyć kwestię tego, czego należy uczyć dziecko, jeszcze zanim pójdzie do szkoły? Co wy na to? Trafiłam na artykuł z tym związany, dokładniej mówiąc pod tym adresem www, na serwisie z różnymi poradnikami. Zresztą, co ja będę mówić, każda z nas pewnie odwiedziła całe mnóstwo podobnych stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerhold.hazle
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 15 Lis 2019, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o takich pogaduszkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giovani32
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co możecie jeszcze polecić? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerhold.hazle napisał:
Co sądzicie o takich pogaduszkach?

myślę że są fajne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z mam spotkała się z przewlekłym zapaleniem ucha u swojego malucha https://www.znana-polozna.pl/artykuly/zapalenie-ucha-srodkowego-u-dzieci ? Ta choroba najczęściej dotyka niemowlęta i małe dzieci. Przejawia się najczęściej wysoką gorączką oraz bólem ucha. Najczęściej są to zakażenia wirusowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 8 Lut 2020, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim mamusiom polecam zakupić synbiotyk Multilac Baby i mieć go w swoich apteczkach. Można go śmiało podać dziecku od drugiego miesiąca życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw 13 Lut 2020, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakich kosmetyków używacie przy alergiach skórnych dzieci? Bo czytałam https://swiat-rodzicow.pl/kapiel-w-krochmalu ,że można nawet bezpiecznie stosować kąpiele w mące ziemniaczanej czyli skrobi. Sąsiadki synek ma takie problemy i tak się zastanawiam jak mogę jej pomóc a takie naturalne metody to już nasze babcie przecież stosowały więc może warto spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 185, 186, 187  Następny
Strona 179 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group