Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

transport odpadów Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 7:45    Temat postu: transport odpadów Kraków Odpowiedz z cytatem

Cześć. Oferujecie się może czy transport odpadów Kraków świadczy swoje usługi na terenie CAŁEGO Krakowa? We wcześniejszym miejscu zamieszkania byłam bardzo zadowolona, aczkolwiek przeprowadziłam się na drugą stronę miasta i teraz nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agamk
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak - oni działają w Małopolsce. Jestem z Niepołomic i korzystałam u nich z usługi kontenery Kraków . Dostarczyli kontener i wywieźli odpady - wszystkim się zajęli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
layne81
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile może kosztować taki transport?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
white.skye
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się spedycją oraz logistyką. Co możecie powiedzieć na temat http://teul.pl/dla-firm/ . Byłbym wdzięczny za jakieś opinie w tym temacie. Możecie również polecić jakieś inne firmy, które znacie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deborah
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 558

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 14:01    Temat postu: wywóz mebli Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, nawet poza Krakowem! U mnie realizowali wywóz mebli Łódź, byłam bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
addiehickle
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że niektóre z tych produktów, jak np. surowe, nieprzetworzone mięso, mogą być zalążkiem poważnych chorób atakujących zarówno ludzi, jak i zwierzęta. Dlatego warto poczytać na temat odpadów spożywczych https://ekomed-go.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group