Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam sobie szampon Enilome w doz.pl: https://www.doz.pl/apteka/p131865-Enilome_Healthy_Beauty_Green_szampon_regeneracja_i_odbudowa_300_ml. Jest to szampon regenerujący włosy, a moje włosy są strasznie przesuszone po farbowaniu. Używam go od dwóch tygodniu i póki co jestem zadowolona. Zauważyłam, że dużo łatwiej mi się rozczesuje włosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
araceli.lehner
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam duży kłopot z włosami, wypadały i były osłabione. W ręce wpadł mi artykuł na portalu https://wiem-lepiej.pl Szampon – koniecznie trzeba zwrócić uwagę na szampony konkretnie dla włosów po koloryzacji. Należy uważać na ilość protein, jakie są w nich zawarte. Im będzie ich więcej, tym efekt farbowania może z czasem zostać zniszczony, ponieważ powodują one wypychanie barwnika na zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się co najmniej raz na półtora miesiąca odwiedzać swój salon fryzjerski In Harmony, wtedy wykonuję obowiązkowo strzyżenie i pielęgnację, a jeżeli jest taka konieczność to nawet i koloryzację uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do włosów świetnie sie sprawdzają kosmetyki z aloesu https://forever-kosmetyki.pl Sa wpełni naturalne,to aloes w najczystszej postaci. Aloes ma doskonałe działanie na włosy, zawiera witaminę A,C,D. Zapewniają nawilżenie włosów. Bardzo jestem z nich zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u was, ale ja miałam straszne problemy z podrażnioną skórą głowy. Podrażnienie i świąd to była udręka, szczególnie że zbliżał się ślub! Myślałam sobie, co robić w tej sytuacji? Na szczęście znalazłam pomoc https://www.eloderm.pl/produkty/szampon . Szampon od razu mi pomógł, wreszcie mogę normalnie żyć, a ślub był cudowny uśmiech Jeżeli macie ten sam problem co ja to koniecznie sprawdźcie. Po co żyć z problemem skoro rozwiązanie jest tak blisko?!Wszytko potwierdzają eksperci, więc nie ma się czego bać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freeda.moore
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję bardzo pilnie uzyskać namiary kontaktowe na placówkę, która zajmuje się przeszczepem włosów. W internecie trafiłem na stronę https://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-oferta/metoda-fue/ Jest to przeszczep włosów bielsko. Czy oferta jest atrakcyjna według Was i warto z niej skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaranowak
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dbam o włosy jakoś szczególnie. Dla mnie najważniejsze jest to, aby zawsze wyglądały świeżo i zdrowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 23 Lis 2019, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w przypadku, kiedy włosy nadmiernie wypadają? Macie na to jakiś sprawdzony przez siebie patent? Znalazłam stronę https://top-supplemente.de/heim-haarausfall-sind-sie-wirksam/ a tam mnóstwo porad na ten temat. Chyba je wypróbuję, bo niczego nie ryzykuję - to domowe sposoby, więc absolutnie nie są kosztowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z pomocą dobrego fryzjera uśmiech koloryzacja obowiązkowo w salonie, co miesiąc delikatne podcięcie końcówek a raz na kilka miesięcy Olaplex uśmiech Jeśli szukacie dobrego salonu to polecam In Harmony uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocremin
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią 10 Lip 2020, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy korzystać z kosmetyków, które będą mieć dobry wpływ na nasze zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 32 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group