Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przeprowadzka do Krakowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gabrielaela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 36

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 13:32    Temat postu: Przeprowadzka do Krakowa Odpowiedz z cytatem

Hej,
Po ślubie chcemy wyprowadzić się do Krakowa. Planujemy zakup mieszkania z firmą ABC DOM...znajoma polecała ich, a ja zbieram więcej opinii na ich temat oczko Ktoś może miał z nimi do czynienia? Godni zaufania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa jest opcja oferowana przez firmę przeprowadzki Warszawa . Skorzystała moja firma z opcji przeprowadzki kompleksowej czyli ta firma spakowała nasze rzeczy, wyniosła, przewiozła na miejsce oraz wypakowała cały sprzęt. Wcześniej oni wycenili ich usługę, więc nie było żadnych niespodzianek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 12 Lut 2020, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zorganizowaliście już sobie odpowiednią firmę przeprowadzkową? Wbrew pozorom jest to kwestia bardzo ważna. Tutaj macie kontakt do firmy TDU Przeprowadzki: http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/kontakt.html, nie wiem skąd się przeprowadzacie - oni mają swoją siedzibę w Poznaniu ale działają na terenie całej Polski uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaobraczkowany
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon 24 Lut 2020, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisali ludzie wyżej, warto jest skorzystać z firmy przeprowadzkowej, albo chociaż poczytać o tym jak się przygotować do przeprowadzki. W ten sposób można poznać naprawdę sporo tricków, które pozwolą ci na sprawną przeprowadzkę
_________________
przeprowadzki Lider
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joaska876
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 15:09    Temat postu: Wiki Odpowiedz z cytatem

Po ślubie przeprowadzałam się do Krakowa z Warszawy z Wiki Transport. Wszystko przebiegło bezproblemowo, wiec mogę polecić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikitiki
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz to raczej przeprowadzki nie urządzisz:)
pozamykali wszystko
_________________
Dobrego dnia życzęuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 21:31    Temat postu: Re: Wiki Odpowiedz z cytatem

joaska876 napisał:
Po ślubie przeprowadzałam się do Krakowa z Warszawy z Wiki Transport. Wszystko przebiegło bezproblemowo, wiec mogę polecić Very Happy



Wiki Transport bardzo fajni, również polecam. Wszystko załatwione raz dawa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Sro 24 Sie 2022, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić dla mnie najlepszą w swoim fachu firmę przeprowadzkową
https://www.przeprowadzkiwroclaw.pl Firma jest zaangażowana w zapewnienie swojemu klientowi jak najlepszej usługi, jakość ich wykonania jest bardzo zadowalająca. Ja z mężem chętnie skorzystamy z ich oferty przy następnym razie. Wszystko przebiegło w bardzo ekspresowym tempie oraz dokładnie tak jak się umawialiśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 8 Cze 2023, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenie z przeprowadzkami w Krakowie było bardzo pozytywne dzięki firmie https://przeprowadzki-krakow.net Zespół był bardzo pomocny i zaangażowany. Przeprowadzki Kraków były przeprowadzone sprawnie, a moje rzeczy dotarły na miejsce w doskonałym stanie. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkulas
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Cze 2023, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się tam za niedługo przeprowadzam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group