Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka nowa z salonu, szyta, czy z komisu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia1985
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 5
Skąd: londyn

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2010, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej dziewczynyy pomozcie!wykrzyknik!
biore ślub w lipcu a nie mam sukienki!wykrzyknik
mieszkam w Londynie,ale ceny tutaj są masakryczne...od 1,5 funtow czyli jakies 6000 zł...w Krakowie bede jakis miesiac przed slubem...co robic???kupiłabym gotowa,ale obawiam sie,ze nie zznajde nic w swoim rozmiarze..jestem okraglutka i pulchniutka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2010, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pochodz po Londynie, poprzymierzaj jakies znane marki ktore mozna dostac w PL a dokladniej w Krakowie. Pozniej zamow wybraną suknie w salonie w Krakowie uśmiech O rozmiar pytaj w salonach londynskich - albo sama sie zmierz wg wskazowek krakowskich salonow, w tylu miejscach ilu tylko sie da, a oni dopasują ci rozmiar..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kingusia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: ŚLĄSK

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/item1163023320_sniezno_biala_suknia_slubna_wg_salonu_agnes.html

uzywana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka112
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 22

PostWysłany: Wto 9 Lis 2010, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam gorącą prośbę czy ktoś mógłby mi polecić jakąś krawcową z warszawy. w pracowniach sukien ślubnych koszt uszycia sukni według własnego projekyu to ok 2 tys, moja sukienka jest całkiem prosta więc nie chcisałabym płacić tak dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 12 Lis 2019, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam uszycie mojej idealnej sukienki. Very Happy Znalazłam wspaniałą krawcową z którą znakomicie się dogadywałam i wiedziała o co mi chodzi. Zamawiałam też koronkę ze sklepu https://www.qronka.pl/ która była taka jaką sobie wymarzyłam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To miałaś sporo szczęścia albo dobrą krawcową. Moja koleżanka miała szytą na wzór sukienki, którą znalazła w internecie bo nie miała tyle pieniędzy na suknię swoich marzeń. Niestety nie była zadowolona bo suknia od krawcowej wyszła zupełnie inaczej niż powinna... koleżanka na szybko szukała sukni w salonach u nas w Otwocku i wybierała z tego co na nią pasowało. Ja od początku wiedziałam, że chcę kupić gotową suknię, którą najpierw przymierzę przed ostateczną decyzją. W salonie https://eufeme.pl/ przymierzyłam chyba z 5 sukien i wszystkie podobały mi się bardzo. Nie mogłam się zdecydować. Musiałam poprosić mamę i świadkową o to, by mi doradziły. Na szczęście wybrałam wraz z nimi tą idealną suknię, w której w dniu swojego ślubu czułam się pięknie i swobodnie. Mój już mąż był zachwycony uśmiech Mega miło wspominam ten dzień. Panie z salonu Eufeme pomogły mi wybrać dodatki do sukni więc wszystko kupiłam w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 28 Gru 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest sens szyć sukienkę, kiedy jest taki ogrom do kupienia w internecie https://navona.pl/ ? Myślę, że krawcowa wypadnie dużo drożej. Poza tym jest to sklep w którym dostaniecie nawet duże rozmiary, zatem dobranie sukienki nie będzie stanowiło problemu. Zbliża się karnawał, trzeba by z dwie sukienki kupić, by nie być powtarzalną oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wwuckert
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Sty 2020, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na taki dzień nie wybrałabym sukienki z komisu. Zastanawiam się jaką sukienkę wybrałyście na wesela do swoich przyjaciółek, czy któraś z tych https://mosquito-sklep.pl/pl/77-sukienki-na-wesele nadawałaby się? Którą byście wybrały i jaki kolor jest najlepszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jeśli chodzi o suknie ślubne dla puszystych? jak wygląda ich wybór w salonach? przyjaciółka planuje ślub a ja nie wiem co jej doradzać smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulis
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że nie chcę wydać fortuny na sukienkę ślubną bo teraz ceny są z kosmosu myślałam nad suknią z sieciówki, jest ich coraz więcej i są niektóre naprawdę śliczne tylko niestety nie mam nienagannej figury a bez tego obawiam się że najlepiej nie będę w żadnej wyglądać więc prawdopodobnie zostanie komis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group