Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabezpieczenia dla domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolbunia
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Lis 2019, 15:04    Temat postu: Zabezpieczenia dla domu Odpowiedz z cytatem

Mąż uwielbia kupować gadżety do domu. Ostatnio wpadł na pomysł by kupić domofon ip , ktrych charakteryzuje się tym że umożliwia sterowanie urządzeniem przez internet. Jak dla mnie to już lekka przesada.. A jakie Wy macie zdanie w tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto dbać o bezpieczeństwo posesji, nie zakładam że od razu ktoś mnie okradnie, ale kultura wielu ludzi pozostawia wiele do życzenia, niektórzy potrafią np. zaśmiecać cudze ogródki albo wchodzić jak do siebie, czego ja nie toleruję. Dlatego pomysł z wideodomofonem jest moim zdaniem dobry, świetny element systemów alarmowych stanowią również bariery podczerwieni, polecam poczytać o tym zabezpieczeniu np. na stronce https://www.fonex.pl/kategorie/bariery-76.html, jest tu dokładnie wyjaśnione w jaki sposób urządzenie wykrywa intruzów, widnieje również oferta handlowa w różnych przedziałach cenowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janka09
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 23

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domofon to bardzo przydatne urządzenie i warto jest je mieć w swoim domu. Koszty nie są duże a znacznie podnosimy komfort i bezpieczeństwo swojego domu, u mnie domofon jest już od kilku lat i nie potrafiłabym z niego zrezygnować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group