Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kredyt gotówkowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem może być konsolidacja swoich zobowiązań. Tutaj: https://www.kredytkonsolidacyjny.eu/ znajduje się ciekawy portal poruszający temat kredytów konsolidacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wystarczą wam mniejsze kwoty pieniężne to może i oferta od https://pozyczkaplus.pl was zainteresuje? Ja tu znalazłam bardzo szybkie i wygodne pożyczki internetowe. Pierwsza u nich pożyczka do 10 tysięcy jest darmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlicjaKalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Nie 27 Paź 2019, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do większej pożyczki to nie pomogę, bo nigdy nie potrzebowałam, ale jeżeli potrzebowałabyś mniejszej sumy, do 1500zł to bardzo polecam https://provemacredit.pl/?7483f2, korzystałam już kilkukrotnie i nigdy się nie zawiodłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pbailey
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele może wiązać się też z pożyczką. Warto skonsultować się z doradcą finansowym w tym temacie i dobrać ofertę odpowiednią dla siebie. Bo wesele jest raz w życiu i nie warto na nim oszczędzać.
_________________
pożyczka bez BIK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapora
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pożyczka gotówkowa taka do 5000 zł może pomóc? Zawsze to wsparcie finansowe, a w Getinbanku oprocentowanie nie jest złe, pożyczka szybka i łatwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerrod13
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno warto z pomocą doradcy dokonać analizy wszystkich ofert, które są obecnie na rynku. Zaciągnięcie kredytu, to poważna decyzja, więc nie warto robić tego pośpiesznie.
_________________
kredyty warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondi
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 59

PostWysłany: Pią 3 Sty 2020, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie znaleźć dobry ale i bezpieczny kredyt, to warto skorzystać z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Firma Credit Consulting Łukasz Piętowski - https://www.facebook.com/Credit-Consulting-114040279972547/ mi już nie raz pomagała przy wyborze najlepszej oferty kredytowej (kredyt na auto, kredyt dla firm, a także kredyt gotówkowy). W wyborze kredytów konsolidacyjnych też doradzają, a że mają dużą wiedzę i doświadczenie to wszystko idzie sprawnie i bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polar
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 34

PostWysłany: Wto 7 Sty 2020, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zależności jak duży chcesz kredyt i na co, warto sprawdzić różne kalkulatory kredytowe od różnych banków i porównać ofertę, by wybrać tę która jest dla Ciebie najbardziej korzystna.
Ja osobiście skorzystałem wcześniej z linii kredytowej w moim banku Toyota Bank, ja mam tam konto bankowe oraz oszczędnościowe. A linia krtedytowa też jest zależna od Ciebie, jak duża jest np -5k max. na koncie albo nawet 25k. Mnie to bardzo pomogło, a % od tego "kredytu" jest niewielki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kredytami trzeba uważać, w końcu nigdy nic nie wiadomo i trzeba pamiętać, że w razie czego zawsze jest możliwość odstąpienia od umowy, oczywiście w określonych warunkach. To samo dotyczy ubezpieczenia, które często wciskają banki, tutaj jest o tym więcej: https://kredytus.pl/rezygnacja-z-ubezpieczenia-kredytu-czy-jest-mozliwa/ i warto się zapoznać wcześniej, by wiedzieć, jakie mamy prawa i możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 27

PostWysłany: Czw 16 Sty 2020, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytałem na stronie https://splatakredytow.pl/kredyt-oddluzeniowy/ o kredycie oddłużeniowym i myślę, że jest to
ciekawe rozwiązanie, które warto rozważyć. Najlepiej oczywiście skorzystać z pomocy specjalistów kredytowych, którzy nas przez to porzeprowadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group