Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ulubiona myjnia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 12:10    Temat postu: Ulubiona myjnia Odpowiedz z cytatem

Jaka jest Wasza ulubiona myjnia samochodowa Lesko? Jakiś czas temu często przejeżdżałem przez tamte okolice i robiłem tam przerwy, zarówno by coś zjeść, jak i po to, by umyć auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta2020
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze wybieram samoobsługowe myjnie bezdotykowe. Są tańsze i bezpieczniejsze niż myjnie automatyczne. W przypadku, gdy chce zrobić w aucie generalne porządki, wtedy korzystam z samochodowego SPA, gdzie dostaje kompleksową usługę z dokładnym myciem i praniem tapicerki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 7 Maj 2022, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram przeważnie myjnie mechaniczne, bo to ogromna oszczędność czasu. Czas potrzebny na umycie jednego samochodu, w myjni tunelowej, jest bardzo krótki (do 5 min/samochód). Takie nowoczesne myjnie, jakie oferuje http://rumler.pl/ nie niszczą karoserii, a samochód możemy umyć o każdej porze roku, nie wysiadając z niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bella3
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 66

PostWysłany: Nie 5 Cze 2022, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myję auto zawsze na automatycznej, ta bezdotykowa mam wrażenie, że rysuje lakier. A tego wolę uniknąć, zwłaszcza że mam dość nowe autko. Zakładam zawsze na noc pokrowiec na auto, na https://polcover.sklep.pl/pokrowce-na-samochod-c-9381.html można takie kupić. Na pewno Polcover - pokrowce i plandeki na samochody i przyczepy są teraz w najlepszej cenie biorąc pod uwagę jakość. Takie pokrowce na samochód się bardzo przydają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 575
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić również na autodetailing Ursynów, dzięki któremu wasze auto będzie wyglądało jakby dopiero co wyjechało z salonu oczko Sama się często na to decyduje, bo efekty są rewelacyjne.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1053

PostWysłany: Sro 9 Lis 2022, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o myjnie samoobsługowe, to ostatnio wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat firmy Corrimex. W wolnej chwili przejrzyjcie sobie ich ofertę, a myślę że nie będziecie rozczarowani. Oferuje naprawdę wiele przydatnych rozwiązań, więc na pewno nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 14 Lis 2022, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co korzystać ze zwykłej myjni, skoro jest auto detailing? Very Happy na myjce to tylko umyjemy auto, ale nie zadbany o jego lakier, nie wypolerujemy reflektorów, ani nie zajmiemy się tapicerką - można ją co najwyżej odkurzyć na stacji benzynowej. detailing jest dokładniejszy i bardziej kompleksowy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20 Lis 2022, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pytanie, dlatego ja korzystam tylko i wyłacznie z usług autodetailing białystok najlepsze działania i to w super cenie uśmiech Auto wyglada jak nowka
_________________
Pomoc Dla Cery
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to fakt, lepiej jechać do takiej profesjonalnej myjni albo auto spa. pod Warszawą polecam Bosch Car Service MATRASZEK ( Marki, o ile dobrze pamiętam ulica Słoneczna). starannie, bezpiecznie a do tego w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 12 Lut 2023, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest na pewno wygodnie, ale umówmy sie... ceny tak szaleją, że jednak taniej wychodzi zamówić taki koncentrat https://norenco.pl/105,koncentrat-do-mycia-samochodow-osobowych-ciezarowych-oraz-plandek-tempo-1l.html który wystarczy na dłuzszy czas, poswiecic te 2godzinki i zaoszczedzić kilkadziesiąt złotych na myjni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group