Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pieczenie ciasteczek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Nie 27 Paź 2019, 19:10    Temat postu: Pieczenie ciasteczek Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś ciekawe sposoby na to by ciasteczka były smaczniejsze? Z ciekawością czekam na odpowiedzi, ponieważ moje ciasteczka wychodzą strasznie suche.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam żadnego swojego ulubionego przepisu na ciasteczka, dlatego jak chcę, żeby były jakieś ciekawsze, to często korzystam z różnych mixów do robienia ciasteczek, niektóre są naprawdę pyszne.

Ostatnio zmieniony przez uzka dnia Sro 30 Paź 2019, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o proszek w paczkach, typu dr. oetker i inne tego typu przepisy, które wykonuje się z tyłu z opakowania, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, zdecydowanie nie. Tego typu pudełkowe przepisy nie do końca mi podchodzą. Mi chodziło o np taką mieszankę, z których wyjdą ciastka z czekoladą

Ostatnio zmieniony przez uzka dnia Sro 30 Paź 2019, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim, ale bardzo chętnie bym przetestowała, dlatego mam pytanie, jaki jest koszt jednego takiego słoiczka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy wszystko od tego co jest w środku, jednak jak ja je ostatnio zamawiałam, to większość była coś w granicach 15zł (jak bierzesz wersje w papierowym opakowaniu), jeżeli bierzesz w słoiczku, to chyba tam troszeczkę za słoiczek trzeba zapłacić, ale to chyba grosze z tego co pamiętam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję, że cena jest całkiem korzystna, jak pomyśleć ile w ten sposób się zaoszczędzi czasu i zabawy. Gdzie dokładnie zamawiasz takie mieszanki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoiczki zamawiam w sklepie https://bakingconcept.pl/ są naprawę warte zakupu i na pewno nie pożałujesz, te ciasteczka to niebo w gębie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Czw 19 Sty 2023, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie mieszanki to niepotrzebne przepłacanie. :p Do zrobienia pysznych ciasteczek wystarczy tylko mąka, masło, cukier, jajka i inne dodatki jak cukier wanilinowy, proszek do pieczenia i np. czekolada. Prościzna. A różne ozdoby czy np barwniki możecie kupić w https://www.cake-land.pl/ by ciasteczka wyszły jeszcze lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group