Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poziom cukru we krwi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pon 28 Paź 2019, 11:00    Temat postu: Poziom cukru we krwi Odpowiedz z cytatem

najpierw wykryto u mnie cukrzycę ciężarnych, więc zaczęłam stosować dietę. Od tego czasu cukry po posiłkach mam w granicach 70-80, a na czczo od 60 do 70. Czy to nie za niskie te poziomy pukry?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 28 Paź 2019, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niskie, w tym wpisie masz normy:
https://diabetyk24.pl/blog-section/Badania-cukru-we-krwi
Glikemia na czczo 70–99 mg/dl

Myślę,że powinnaś się skonsultować z lekarzem, gdyż poziom glukozy po posiłkach jest za niski, co również może mieć negatywny wpływ na zdrowie i Twoje i dziecka.

Lekarz pewnie zleci Ci inne badania oraz zastosuje odpowiednie leczenie.

Pytanie czy badałaś się przy pomocy glukometru czy może jednak bylo to badanie z krwi z laboratorium? Badanie w laboratorium jest jednak dokładniejsze.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś w ciąży, to zrób sobie pakiet badań w laboratorium diagnostyce dla kobiet w ciąży, najlepiej, tam mają te pakiety całkiem niedrogo, mnie się wydaje że warto. Moja siostra też tam robiła potem miała konsultację lekarską i było ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group