Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zaplanować przyjęcie dla dziecka?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 16:07    Temat postu: Jak zaplanować przyjęcie dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Jak zaplanować takie przyjęcie urodzinowe dla dziecka?
Szukam pomysłów na jakieś atrakcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Wto 26 Mar 2019, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie brakuje fajnych miejsc czy atrakcji, które można na taką okazję zorganizować.
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ poczytaj sobie coś więcej o tym, jak zaplanować takie urodziny dla dzieci w Katowicach, Sosnowcu, Mysłowicach czy Bytomiu.
Można zatrudnić animatora, który zajmie dzieciaki różnymi kreatywnymi zabawami.
Moim zdaniem to świetny patent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baddy
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością przyjęcie powinno odbyć się na dworze uśmiech Przyjęcia ogrodowe są najlepsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Sob 22 Cze 2019, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj na necie jakis pomyslow, masa tego jest Very Happy Ja jak pierwszy raz mialam zorganizowac pizama party o tez nie wiedzialam co gdzie jak itd. ale znalazlam wpis o tym https://www.smyk.com/porady/styl-zycia/pia-ama-party-dlaczego-dzieci-je-uwielbiaja-i-jak-je-urza-dzia i jakos poszlo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas to jest jakby prościejsze, mamy spory ogród, córka ma w sierpniu urodziny więc wszystko w ogrodzie będzie zorganizowane. Mąż znalazł na wynajem dmuchany zamek do skakania http://www.kraina-zabaw.com.pl/wynajem-atrakcji-na-imprezy/dmuchane-zamki-do-skakania/ i chce właśnie na czas przyjęcia go wynająć by dzieci miały zajęcie i się nie nudzili.

Ostatnio zmieniony przez elabarbara dnia Pon 26 Sie 2019, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na urodzinach naszego synka animator wymyślił bardzo fajny teatrzyk. Dzieciaki najpierw musiały same wykonać pacynki do przedstawienia a potem wspólnie wymyślali o czym będzie przedstawienie. Tak wszystkim się to podobało,że postanowiłam taki teatrzyk zamówić na https://www.ceneo.pl/Kaciki_zabaw/Rodzaj:Teatrzyk.htm gdyż nie zawsze w domu są rzeczy które do tego się nadają, a tak przynajmniej scenę będziemy mieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy robiliśmy w domu i kilka razy w sali, dla dzieci takich do 6-7 roku życia to myślę ze nie trzeba nie wiadomo jakich atrakcji, bo same się dobrze czują w swoim towarzystwie, mi tylko zostało zrobienie zdrowych przekąsek, zrobiłam sporo różnych muffinek i na słodko i na słono, doo picia była woda i kubusie małe, tez jakieś dałam paluszki, krakersy, owoce i oczywiście tort
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba takie przyjęcie zaplanować najlepiej jak się da. Mam na myśli tutaj zabawy, konkursy, dekoracje no i przekąski. Tort zrobi super wrażenie no i każdy zje ze smakiem. Także od razu po takie pyszne wypieki to zgłoś się do http://piekarniaskalski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group