Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dwie prace
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dalej nie rozumiem....staż załatwiony samemu czyli mam rozumieć że dostaje się umowę o prace na stanowisku stażysta (takie przyuczenie do zawodu)

W szkole staż jest pierwszym stopniem awansu zawodowego (ale umowa jest taka sama jak w przypadku innych nauczycieli), mam rozumieć, że staż o którym mówicie jest podobną kwestią?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pią 18 Mar 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ten staż jest przyuczeniem do zawodu i uzyskania pełnych praw do władania tytułem jaki się dostało po zdaniu egzaminu technicznego uśmiech Dlatego można szukać go na własną rękę i tak jest formułowana umowa z pracodawcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 19 Mar 2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
a jedna na cały,druga na pół? nie wiem na necie przeczytałam tyle stronek :/ no i niby można ciągnąć dwie prace na pełen etat..


jak najbardziej możesz tak pracować
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcjannaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 16

PostWysłany: Pią 9 Sie 2019, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już jesteśmy w temacie pracy, to czy każda z obecnych tu Pań ma świadomość, jak wygląda taki wzór umowy zlecenie i jak działa w praktyce? Bo zauważyłam bardzo duże braki w tym zakresie u wielu ludzi - w tym u siebie. Wpadłam na artykuł który bardzo mnie uświadomił, polecam się zapoznać: https://kruczek.pl/umowa-zlecenia-wzor/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2019, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starając się o pracę przede wszystkim trzeba popracować nad dokumentami jakie będziemy składać : CV, listem motywacyjnym czy podaniem. Najważniejsze jest niewątpliwie CV gdzie musimy zawrzeć w zwięzłej formie wszystkie najważniejsze informacje. Na https://www.aplikuj.pl/cv/ znajdziecie porady jak takie CV powinno wyglądać, na co trzeba zwracać uwagę. Jest też dokładnie opisane jak wygląda praca z kreatorem CV z którego na pewno warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, zdarzyło mi się pracować na dwa etaty, ale całe szczęście już teraz nie muszę się bawić w takie rzeczy. Teraz mam jedną stałą i porządną https://www.randstad.pl/program-stazowy/# pracę która zabezpiecza mnie zarówno od strony finansowej jak i rozwojowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 678

PostWysłany: Pon 2 Sty 2023, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Branża samochodowa zawsze cieszy się dużym zapotrzebowaniem na pracowników, dlatego jeśli szukasz nowej pracy mając odpowiednie doświadczenie to sprawdź, jak wygląda nowa praca mechanik Radom. Myślę, że znajdziesz coś ciekawego dla siebie i to z naprawdę dobrymi zarobkami, bo jednak dobrze wykwalifikowanych mechaników brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group