Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Smart Kid Belt pas

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 23:51    Temat postu: Smart Kid Belt pas Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz zamiennika fotelika dziecięcego to musisz kupić sobie takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele a są bezpieczne i nie zajmują tyle miejsca co foteliki. Poza tym zawsze możesz je mieć ze sobą podczas podróży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja, fajna alternatywa dla fotelika na krótkie trasy, albo dla starszych dzieci, u nas własnie na naszego 8 latka uzywamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart Kid Belt to znakomite urządzenie do bezpiecznego przewożenia dzieci w taksówkach i autokarach. Jego małe wymiary i niewielka waga ułatwiają przemieszczanie się z nim w torebce damskiej czy plecaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem z tych którzy korzystają. Kupiliśmy już dawno temu, na samym początku jak dopiero wchodził Smat Kid Belt na rynek. A teraz już dwójka dzieci w nim jeździ. bardzo wygodne, dla starszych dzieci jak najbardziej polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 1 Lut 2020, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widzieliscie te testy https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ? nieprawdopodobne ze skb ma prawie takie wyniki jak najlepsze foteliki/...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasix86 napisał:
a widzieliscie te testy https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ? nieprawdopodobne ze skb ma prawie takie wyniki jak najlepsze foteliki/...


tak ja oglądałam przed zakupem, zawsze sprawdzam takie rzeczy uśmiech i warto w ogóle bo wyniki są bardzo dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście korzystam i bardzo polecam. Nam to ulatwia organizację na co dzien jak sie wymieniamy autami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group