Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki samochód na dojazdy do pracy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre salony samochodowe oprócz sprzedaży nowych aut, mogą również oferować auta używane, oczywiście kupowane u nich w salonie oraz serwisowane w ASO. Można w ten sposób kupić taniej auto, które jest praktycznie nowe. Taka opcje ma np Bawaria Motors BMW - myślę, że to dobry pomysł. Sami mamy BMW zakupione w salonie w Jankach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie jeżdzę Hondą i jestem zadowolony. Sprawdzcie ofertę https://www.hondaplaza.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie też praktyczne dodatki do auta jak na przykład podłokietniki. W wielu przypadkach bardzo się przydają. Duży ich wybór widziałam ostatnio w sklepie internetowym Carmager: https://www.carmager.com/pol_m_Podlokietniki-11408.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ywisozk
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja aktualnie szukam kursów prawa jazdy, gdyż mój syn za niedługo będzie miał osiemnaste urodziny. Czy możecie polecić jakieś kursy w okolicach Rzeszowa. Swoją drogą to jeden znalazłem http://edures.pl/ i bardzo prosiłbym o jakieś opinie na temat tego kursu. Jeśli znacie jakieś inne kursy to bardzo proszę o polecenie. Z góry dziękuję za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elchaig
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lis 2019
Posty: 13

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli krótkie trasy - benzyna, ew. LPG. Zależy w jakim mieście mieszkasz - jeśli to duże zatłoczone miasto, sporo ludzi, aut i mało miejsc do parkowania to warto wybrać coś małego np. taka Skoda Citi Go zmieścisz się wszędzie. Jeśli nie masz gotówki na zakup samochodu lub nie chcesz jej marnować to rozważ też leasing sosnowiec - na spokojnie spłacasz raty, a w razie czego nie musisz wykupywać auta tylko wziąć nowe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 10:41    Temat postu: Bezpieczne auto z dobrym olejem Odpowiedz z cytatem

Jeśli idzie o dojazdy do pracy to najlepsze byłoby możliwie jak najbezpieczniejsze i niezawodne auto, jak i stosowanie do niego także oleju Proengine Ultra, który przedłuża żywotność silnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie najlepszego ubezpieczenia OC dla swojego samochodu to polecam Wam wejść na stronę https://innpoland.pl/154891,kto-moze-liczyc-na-najtansze-oc-grupy-ktore-placa-mniej-za-ubezpieczenie . Sam co roku korzystam z ich pomocy, poniewaz zawsze znajdują dla mnie najlepsze oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pią 6 Gru 2019, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe wskazówki i propozycje dajecie. Mogę wam polecić jeszcze świetną firmę w zakresie samochodów jeśli chodzi o dorabianie kluczy lub kodowanie kluczy samochodowych - wszystko wykonują szybko, sprawnie od ręki w niezłych cenach ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2020, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz myślę jaki fotelik samochodowy kupić dla mojego dziecka, wyrosło ze starego a słyszałem że smart kid belt jest dobrą alternatywą. To pas podtrzymujący który można używać też w taksówce czy autobusie z pasami bezpieczeństwa. Chyba zdecyduję się na niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2020, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam coś używanego własnie na takie dojazdy do pracy. Jeśli chodzi o markę i rocznik to już zależy od Twoich indywidualnych upodobań uśmiech ja mogę się tylko podzielić namiarem na serwis ogłoszeniowy HomeFree https://homefree.eu/pl/cat/motoryzacja-1 . Tu znajdziesz mnóstwo sprawdzonych ogłoszeń i pewnie szybko uda się znaleźć jakieś ciekawe auto w dobrej cenie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group