Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja ciemnej sali
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie w ciemnych salach mozna zrobić naprawdę bardzo fajny klimat, chociaż jeśli chodzi o siedzenie przy stołach tam jednak powinno być trochę światła. Jakby ktoś szukał inspiracji i dekoracji to my sporo rzeczy do wystroju sali i ogólnie zabaw braliśmy przez https://www.partybox.pl/ szczególnie balony polecam, dla osób, które chcą pokombinować jakieś zabawy podczas wesela - mam stronę jak znajdę to podeśle, gdzie jest 100 zabaw przy wykorzystaniu balonów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z pomocy odpowiedniej osoby, zajmującej się dekoracjami. Ja polecam Panią Ewę z dekoratorni Dzika Róża, bo dekorowała ona salę u nas na weselu i wszystko wyszło niesamowicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Isabe
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 6

PostWysłany: Nie 21 Paź 2018, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam niedawno na takim weselu, gdzie właśnie sala była nieco ciemna, z powodu kiepskiej pogody, ale też niewielkiej ilości okien. Łatwo rozwiązano ten problem poprzez zastosowanie dużej ilości świec na baterie. Taka świeca ledowa z wosku jest nie tylko całkowicie bezpieczna, ale dodaje tez niepowtarzalnego uroku w pomieszczeniu. Akurat tutaj sprawdziły się idealnie, a wesele odbyło się w bardzo kameralnej i romantycznej atmosferze. Bardzo mi się to podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubet
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świece, jasne obicia krzeseł i dużo luster, do tego teraz jest świetny wybór jeśli chodzi o lampki świecące a to wszystko zrobi romantyczny klimat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivestkomfort
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że są to niezwykle przydatne porady! Dzięki wielkie uśmiech
_________________
Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc znaleźć prawdę we własnym sercu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judy
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 22 Lip 2019, 13:13    Temat postu: żaluzje Odpowiedz z cytatem

troche przeciwny temat ale macie w warszawe sprawdzoną firmę montującą żaluzje żoliborz najlepiej. Bardzo prosze o pomoc. Znalazam na razie http://zaluzje-rolety.waw.pl/ - ktoś zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacektalin
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowiłbym się nad jasnymi pokrowcami na krzesła, które mogą dać poczucie jaśniejszej przestrzeni takiej sali. Sam szukałem takich dekoracji i polecam zapoznać się z https://ubieramy-meble.pl/ na której znajduje się masa takich pokrowców weselnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deckow.reanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 8 Paź 2019, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można postawić na dekoracje oświetleniowe, to na pewno poprawi sytuację z ciemną salą i będzie się super prezentować na zdjęciach. Można wybrać ciepłe światło ledowe, które zagwarantuje super klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz też wejść na https://godanparty.pl/ i tutaj zamówić różne elementy dekoracyjne bo wiem że mają naprawdę wyjątkowe propozycje na wszelkiego rodzaju możliwe wydarzenia i uroczystości. Mnie to zawsze fascynują te balony które mają, dla mnie są po prostu super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ŁucjaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 8:54    Temat postu: Dekoracja ciemnej sali Odpowiedz z cytatem

Miałam bardzo podobny problem, co prawda nie organizowaliśmy wesela w pubie, ale uparliśmy się z mężem na ślub w kościele, który znajduje się w jego rodzinnej wiosce. Najbliższa sala weselna w tej wiosce to był mały koszmarek, bo wszystko było ciemne, czerwone ściany i w ogóle taki relikt przeszłości. Pomogła mi konsultantka z https://krakow.wytworniaslubow.pl/pl/, która pomogła udekorować salę tak, że mężulek zbierał szczękę z podłogi Very Happy Stare krzesła zastąpiła nowymi, nawet zorganizowała okrągłe stoły, wszystko wyglądało bardzo elegancko, czerwone ściany już tak nie przeszkadzały, a najlepsze było to, że pojawił się duży napis LOVE i ściana z lampek, co rozjaśniło ciemną salę i zrobiło niesamowity klimat na zdjęciach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group