Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na nietypowe zaręczyny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 10:46    Temat postu: Pomysły na nietypowe zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Przychodzi wam coś takiego do głowy?
Chodzi mi o takie pomysły na nietypowe zaręczyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to gdzie się oświadczyć ma duże znaczenie uśmiech
Tutaj https://herbalsglamping.eu/magiczne-zareczyny/ widziałam coś takiego.
Można zorganizować wszystko nad morzem.
Fajne jest to, że obsługa hotelu pomaga wszystko zaaranżować tak, żeby druga połówka niczego nie podejrzewała uśmiech
Poczytaj tam sobie dokładniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdrogowskaz
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Kluczbork

PostWysłany: Pią 11 Paź 2019, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też, co masz na myśli przez nietypowe. Warto pomyśleć, co może być ważne dla drugiej połówki i wybrać miejsce, które wyjątkowo dobrze się jej kojarzy, ale równocześnie nie domyśli się po nim, że coś jest na rzeczy. Warto zaangażować do tej akcji bliskie osoby oczko
_________________
Świat jest pokręcony i przez to powstaje trójwymiarowa głębia. Jak ktoś chce mieć wszystko proste, powinien żyć w świecie opartym na ekierce.
Blog o polskich drogach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagódka1
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaręczyny były na zamku, we wrześniu, jak wracaliśmy z Bieszczad. Bardzo ładnie i intymnie (nikogo nie było w pobliżu) - kazał mi usiąść na ławeczce i klęknął. Wydaje mi się, że wiele osób nie lubi zgiełku, woli, żeby ten czas był ich.
_________________
"Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie".

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: https://krzewyozdobne.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie zawsze szła w takie nietypowe. Nie wiem gdzieś gdzie jest dużo ludzi np, ja bym czegoś takiego nie chciała. Nietypowe tak, ale nie konieczne publicznie. Byle w waszym zaciszu domowym.
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DużyMiś
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw 19 Mar 2020, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega oświadczył się w ten sposób, że jego dziewczyna poprosiła go o herbatę. On poszedł do kuchni i zamiast herbaty przyniósł jej pierścionek, wypalając tekstem, że herbata się skończyła, ale za to jest pierścionek oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikolaabram0ff
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sob 28 Mar 2020, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DużyMiś napisał:
Kolega oświadczył się w ten sposób, że jego dziewczyna poprosiła go o herbatę. On poszedł do kuchni i zamiast herbaty przyniósł jej pierścionek, wypalając tekstem, że herbata się skończyła, ale za to jest pierścionek oczko

Ja bym nie zawsze szła w takie nietypowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią 22 Sty 2021, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najbardziej nietypowym, i najbardziej ''normalnym'' pomysłem na zaręczyny jest Voucher ze strony GoldenGift .

Wyobraź tylko Sobie taki wspaniały lot nad Warszawą, piękne widoki, czyste niebo, wspaniałe miasto po którym jeżdżą małe samochodziki i chodzą małe mrówki w postaci ludzi oraz piękno zachodzącego słońca. Trudno mi wymyślić inny pomysł, na tak piękną oraz romantyczną chwilę. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Wto 9 Lut 2021, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brat z dziewczyną utknęli kilka dni temu w zaspie, szarpiąc się z autem brat poprosił ją żeby podała coś z bagażnika i znalazła pudełko z pierścionkiem. Zapytała go to ma znaczyć, a on że chce wziąć z nią ślub uśmiechnięty Jak do nich dojechaliśmy to już nie odkopywali auta, świńtuchy.
Może niezbyt romantyczne ale na pewno nietypowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 11 Lut 2021, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny pierścionek do podstawa każdych zaręczyn. Ja uważam, że najlepszym wyborem będzie pierścionek z klasycznego, żółtego złota. Z oryginalnym kamieniem - na przykład ze szmaragdem: https://ergold.pl/3132-39232-zloty-pierscionek-z-diamentem-ey-264-szmaragd.html . Co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group