Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

łóżeczko dla niemowląt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 13:28    Temat postu: łóżeczko dla niemowląt Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie fajnego przenośnego łóżeczka dla dziecka to polecam wam serdecznie łóżeczko dla niemowląt. Sprawuje sie na prawdę super, jest to takie łóżeczko dostawne, na pewno lepsza opcja niż klasyczny kokon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 19 Lis 2019, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się fajnie sprawdza najzwyklejsze łóżeczko plus materacyk od https://materacyk.pl/ - taki ze wzmacnianymi rantami dzięki czemu jest odpowiednie wsparcie dziecka nawet jak zaczyna już wstawać na nózki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Wto 2 Cze 2020, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli decydujemy się już na łóżko dla naszych małych dzieci to musimy przede wszystkim wybrać do niego dobry materac. Myślę, że warto jest o nich czytać i fajnie dwa rodzaje materacy opisano w https://godre.pl/blog/materac-bonellowy-czy-kieszeniowy-rodzaje-sprezyn gdzie na dobrą sprawę możemy już sobie jakąś opinię wyrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Wto 9 Cze 2020, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro urządzacie pokój dla dziecka i szukacie łóżeczka, to na pewno potrzebne będą stylowe dodatki, które przydadzą się za kilka tygodni. Ja swojej siostrzenicy zamówiłam taką miarkę https://mebleimaterace.pl/c/akcesoria-do-wnetrz/miarki-dla-dzieci/. Wiem, że dzieci lubią codziennie sprawdzać, czy przez noc urosły, więc to fajny dodatek do każdego pokoju dziecięcego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group