Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 12:53    Temat postu: Medycyna estetyczna Odpowiedz z cytatem

Cześć możecie się podzielić wiedzą na temat sklepów z produktami medycyny estetycznej uśmiech? Potrzebuję dokonać kilku zakupów i zastanawiam się gdzie najlepiej. Mam na oku ten sklep medycyna estetyczna sklep i zastanawiam sie czy to dobra opcja... Ktoś zna? kojarzy uśmiech? Może macie jakieś inne sprawzdone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej, raczej bym w to wchodziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu? teraz zabiegi są praktycznie nieinwazyjne, zależy też oczywiście na co się zdecydujecie. Jednak nowoczesne sprzęty umożliwiają bezpieczne przeprowadzenie zabiegu i bardzo fajne efekty. Sprawdźcie sobie sami ofertę od https://evospa.pl Może i coś dla was znajdziecie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polakowalska
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 39

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zamiast w medycynę estetyczną inwestować w preparaty i kosmetyki, które mają lecznicze właściwości albo umożliwają samodzielną mezoterapię jak np. filorga czy profhilo. Bez problemu kupisz w internecie, a przy regularnym stosowaniu efekt zadowalający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dayton97
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie medycyna estetyczna jest potrzebna, dzięki niej wiele osób wyleczyło się z kompleksów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dorn
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 13 Mar 2020, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, dzięki za namiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Pią 20 Mar 2020, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwazam, ze medycyna estetyczna wlasnie robi sporo dobrego, pomaga ludziom uporac sie z kompleksami, podniesc samoocene, wiem z wlasnego doswiadczenia uśmiech mialam w klinice Dermed w Katowicach robiona korekte odstajacych uszu, w koncu moglam normalnie, bez wstydu upiac wlosy uśmiech uwierzcie, ze poprawa tego jak wygladamy wplywa rowniez psychicznie na to, jak sie czujemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Nie 22 Mar 2020, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamionka, masz rację, wszystko jest dla ludzi, dlatego ja też zgodzę się na pakiet, jaki mi proponowano w Medeste Clinic https://www.medeste.pl . Lekarz medycyny estetycznej wskazał dla mnie mezoterapię igłową, jako sposób na odżywienie skóry głowy i nie tylko. Chętnie się temu poddam, choć też i zabiegi Dermapen wyglądają naprawdę świetnie. Może też coś zrobię z tego zakresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii warto poszukać sprawdzonego gabinetu. Właśnie takim jest https://www.kaniowscy.pl/ we Wrocławiu. Każdy z pewnością znajdzie jakiś zabieg dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda, jednak w pierwszej kolejności warto postawić na kuracje kosmetykami. Codzienna pielęgnacja też powinna super się sprawdzić. Ja stawiam na naturalne kosmetyki, wam polecam to samo. Świetnie sprawdzają się naturalne olejki lawendowe od https://ecospa.pl/olejek-lawendowy W tym sklepie znajdziecie wiele półproduktów do domowej produkcji kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group