Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubezpieczenie na życie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu nabyłam ubezpieczenie przez Expander i jestem najzwyczajniej w świecie spokojniejsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto 8 Paź 2019, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam spojrzeć na https://ubea.pl/ Moim zdaniem mają naprawdę ciekawe porównania ubezpieczeń na życie uśmiech Warto się z tym bliżej zapoznać uśmiech
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sobie wykupić ubezpieczenie na życie. Nigdy nie wiemy przecież, co może się wydarzyć. Dlatego w wolnej chwili zajrzyjcie na stronę https://kdbpomoc.pl. Znajdziecie tam różnego rodzaju ubezpieczenia indywidualne i grupowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretta
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że w końcu znalazłam odpowiedni wątek. Chcę pomóż moim dziadkom i znaleźć im ubezpieczenie na życie dla osób starszych. W sieci znalazłam wiele ofert, a pomiędzy nimi ofertę od MetLife https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/190739819-Ubezpieczenie-na-zycie-dla-osob-starszych---MetLife-START55.html, która wydaje się być korzystna. Polisa MetLife START55 to produkt skierowany do osób, które ukończyły już 55 rok życia i chciałyby zadbać o bezpieczeństwo nie tylko swoje, a także najbliższych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolff.imani
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ubezpieczenie na życie jest bardzo ważne, tak samo trzeba ubezpieczyć siebie, jak i samochód czy mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milo.jacobson
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa czy na bieżąco interesujecie się ofertami polis i dodatkowych ubezpieczeń. W sieci znalazłam bardzo ciekawy portal, na którym dowiedzieć się można wiele o finansach i nie tylko http://www.gu.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=68401:metlife-nowe-ubezpieczenie-metlife-gwarancja-jutra&catid=106:ubezpieczenia-yciowe&Itemid=113 codziennie robię sobie taką prasówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maybell.grant
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem posiadanie takiego ubezpieczenia to ważna rzecz, trzeba być odpowiednio przygotowanym na różne losowe zdarzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
larson.christian
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie często bagatelizują polisę na życie, a ubezpieczają swoje domy, samochody, telefony, a to życie powinno się ubezpieczyć na pierwszym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Pią 3 Lip 2020, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cuk możesz ubezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę, nie musisz nawet wychodzić z domu. Składka kosztuje od 30 zł https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie/na-zycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć ale ja już mam prywatne ubezpieczenie emerytalne i na tym mi najbardziej zależy bo przecież każdy chyba chce mieć jakieś dodatkowe środki odłożone na przyszłość żeby móc korzystać z życia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group