Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja światłem
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaya
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon 23 Lis 2015, 10:45    Temat postu: Dekoracja światłem Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce stworzyć niepowtarzalny klimat to polecam dekorację światłem- nie chodzi tu o dyskotekowe reflektory, migające kule itp. Ja byłam na weselu gdzie młodzi wybrali takie subtelne oświetlenie w odcieniach fioletu- wyglądało to pięknie. Wiem, że nie wynajmowali dodatkowej firmy do dekoracji tylko zajął się tym DJ- Maciej Wilkanowski z Flesh Agency, którego polecają, bo był i DJ-em i wodzirejem i właśnie zajął się dekoracją światłem, także było o tyle mniej zamieszania niż gdyby miały się tym zająć 3 odrębne firmy. Mam wesele za 8 miesięcy i już sobie go "zaklepałam" uśmiech. Nie będę tu wrzucać linków, ale polecam sobie obejrzeć jak to ładnie wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pedigars
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No powiem ci idzie coś takiego zrobić jak takie dekoracje świetlne głupie takie ledowe lampki wsadzić w jakieś butelki od wódki na stół to już się prezentuje dobrze.
_________________
Najs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEżeli ktoś przykłada dużą waagę do oświetlenia, to koniecznie powinien spawdzić oifertę firmy Ospel uśmiech U nich można znaleźć przeróżne włączniki, przełączniki, itd. To raj dla osób, które uwielbiają dbać o oświetlenie w mieszkaniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to niezły pomysł. Nie trzeba byłoby myśleć nad jakąś specjalną aranżacją pomieszczenia tylko kupić lampy, które same w sobie stanowiłyby ozdobę. Widziałam bardzo stylowe oświetlenie w tym sklepie https://szykownydom.com . Jest kilka propozycji, które wpadły mi w oko. Byłoby bardzo ciekawie, gdyby lampy oświetlały w jakiś magiczny sposób pomieszczenie. Jeszcze muszę zadzwonić do sprzedawcy, aby skonsultować ewentualne zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kelsie42
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie dekoracje na pewno stworzą piękny klimat, będzie to też super wyglądać na zdjęciach, ale trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie, żeby nie przesadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ładnie wyglądają lampy i światło dekoracyjne w holach, łazienkach czy kuchni. Wiele ciekawych lamp na pewno znajdziesz na https://lampy.it . Mają tam sporo ciekawych propozycji godnych uwagi w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pią 8 Lis 2019, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widzialam tez kiedys na takiej sali weselnej przepiekne ogromne lustra. Bylam nimi oczarowana. Dzieki nim optycznie powiekszamy pomieszczenie i jest to mile dla oka. Zauwazylam nawet ostatnio ze mozna zamowic takie lustro na wymiar https://aluramy.pl/lustra wraz z montazem. Chyba zdecyduje sie na takie rozwiazanie u siebie w domu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shakira.trantow
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się nad tym, tylko jakie lampy będą odpowiednie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w domu jedną lampę stojącą wysoką i tak jakby się zastanowić, to właściwie najczęściej przy niej siedzę. Odpowiada mi to światło. Poza tym jej design jest bardzo nowoczesny. Sprawdźcie ofertę https://www.fajne-lampy.eu/pl/firma.html - może i wam coś przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Nie 15 Gru 2019, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde wnętrze powinno mieć właściwie dobrane oświetlenie, które sprawi, że będzie ono wyjątkowe. Zerknij na nowoczesne lampy na https://azzardo.com.pl/ - uważam, że warto u nich zamawiać oświetlenie i pytać - chętnie doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group