Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

trunki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 20 Cze 2019, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wesele ale nie tylko wino dobrej jakości na pewno warto wybrać. Też tutaj w wina sklep internetowy widziałam różne, nawet rzadko spotykane wina. Warto sprawdzić, jakie są dobre i też czasem można poznać jakiś niespotykany smak wina. Macie wina z całego świata w domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo bym chciała, żeby na każdym weselu pojawił się także cydr, szczególnie ten https://cydrlubelski.pl/ nasz lubelski. Bo przecież nie każdy lubi wódkę, wino czy piwo. Ja na przykład mało piję, a jeśli już to właśnie cydr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judy52
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barman na wesele to opcja, która zawsze się sprawdzi - zapewni dobrą zabawę i widowiskową rozrywkę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę, że na weselach jest teraz standardowo wino, za mocniejszymi alkoholami nie przepadam, a dobre winko chętnie wypiję, ostatnio na imprezie piłam wino eco gaia białe, aż sobie zdjęcie butelki zrobiłam bo bardzo mi smakowało. Bardzo dobre, półwytrawne, z owocowymi aromatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię szampany oraz wina musujące, choć wiadomo - nie w dużych ilościach oczko Na stronie https://dom-szampana.com.pl/ można zamówić tego typu alkohole, świetnej jakości. Mają sklep stacjonarny w Warszawie i niedawno tworzyli drugi - w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka 17.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio bardzo posmakowało wino ecoGaia. Jest ekologiczne co jest jego takim wyróżnikiem na rynku. A że przykładam do tego sporą wagę to kupiłam na próbę i się nie zawiodłam. lekkie pyszne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja anna 32
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 19:34    Temat postu: trunki Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wole wina musujące polecam Casa Pecunia, wytrwane musujace wino, swietnie orzeźwia i pasuje na przyjecia weselne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Sro 3 Lut 2021, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może możliwość samodzielnego zrobienia sobie drinka byłaby dobrym pomysłem? Z użyciem dobrych syropów barmańskich można stworzyć świetne cuda w szybkim czasie. Na stronie https://syropybarmanskie.pl/przepisy/79-czekoladowy-raj.html możecie zapoznać się z przepisem na czekoladowy raj, który jest przepyszny i banalny w przygotowaniu, więc goście byliby zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym pomysłem jest także piwo na weselu lub wino, które można samodzielnie wcześniej przygotować i poczęstować swoich gości. Efektywnie wygląda taki alkohol, kiedy jest podawany z beczki. Do tego z pewnością przyda wam się kran do beczki , który zapewni szczelność alkoholu i łatwość nalewania go. Goście będą zachwyceni domowymi trunkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrianna.nienow
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 3
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 24 Mar 2021, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinno zamówić się wino, przy czym musi być zachowana taka sama liczba gatunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group