Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Woda pitna w domu? Co sądzicie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2019, 9:06    Temat postu: Woda pitna w domu? Co sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Chciałem się was zapytać, czy macie może u siebie w domu specjalne instalacje wody pitnej? Ja zacząłem się interesować czymś takim po przejrzeniu oferty tej firmy https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje . Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie, w które warto zainwestować. A jak wy uważacie?[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peksio87
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się staram przestawić na zwykłą kranówkę - jest w 100% czysta i bezpieczna, dlatego lepiej sobie odpuścić kupowanie butelek i zaoszczędzić sporo pieniędzy uśmiech
_________________
Konimpex Chemicals - producent surowców chemicznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hydromarhkefg
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kranówkę można pić, jest badana, świeża i zdrowa, nie ma sensu tracić pieniędzy na filtry itp hydraulika Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olgaolga
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jaka ta woda jest, w każdej miejscowości jest inny źródło, inne metody oczyszczenia. Wód mineralnych też mamy wiele rodzai, jeśli już kupuję to tylko w butelce z dobrymi proporcjami magnezu i wapnia (tak jak Piwniczanka https://piwniczanka.pl/sklad-wody)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_loska
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to na pewno ktoś z tego skorzysta. Mi się to raczej nie przyda.
_________________
Jak mogę tak mocno kochać kogoś, kto mnie nie kocha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2020, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne sposoby na uzyskanie zdrowej i do tego naprawdę pitnej wody. Jednym z nich jest na przykład taki https://www.ceneolokalnie.pl/krakow/ozonator-jonizator-zy-h103/32599647 jonizator, który występuje również w formie produtu przeznaczonego do powietrza. Możemy w ten sposób zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2020, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piję kranówkę bo to największa oszczędność. Przy okazji pamiętajmy też o tym, jak ważne jest oszczędzanie wody - w tym roku możemy mieć z nią duże problemy przez suszę. Polecam lekturę artykułu https://darek-hydraulik.pl/male-kroki-to-wielkiej-zmiany-oszczedzanie-wody/#more-532.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dociak
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw 7 Maj 2020, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacje to dużo powiedziane. Moim zdaniem w większości przypadków wystarczą dzbanki z wkładem filtrującym albo systemy filtrujące na kran (chociaż to już chyba bardziej złożone rozwiązanie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 21 Cze 2020, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest wiele ciekawych rozwiązań od dzbanków filtrujących, jonizatorów po nakładki filtrujące na kran. Ja miałam podejście do dzbanka filtrującego i nakładki filtrującej jednak woda niestety nie smakowała mi. Teraz stawiam na wodę z dystrybutora od nich http://www.aquamo.com.pl/woda-do-biura-i-domu . Nie jest droga, a to mega wygodna opcja no i woda jest smaczna. Warto pomyśleć o dystrybutorze wody w domu zamiast kombinować z dzbankami czy jonizatorami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolwert
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon 22 Cze 2020, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że taki system pitnej wody we własnym domu to na prawdę świetne rozwiązanie
_________________
program dietetyczny dla studentów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group