Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Porady zdrowotne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nasze zdrowie to u mnie nie jest najciekawiej w domu, dziadek usłyszał diagnozę miażdżyca objawy miał już dawno temu, jednak je zbagatelizował, dowiedzieliśmy się że proces choroby może trwać latami, teraz nie wiadomo co będzie dalej. Stan dziadka nie jest najlepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Nie 4 Sie 2019, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc ! Ze swojej strony chciałbym Wam polecic ofertę usg doppler poznań , gdzie znajdziecie oferte m.in. medycyny oraz ginekologii estetycznej. Moim zdaniem są to najlepsi specjaliscie w Polsce, których serdecznie polecam zainteresowanym .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nese
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu miewam problemy związane z bólem brzucha. Gdzie można w okolicach wykonać USG ? Tutaj znalazłem parę informacji na ten temat http://ortopedia.org.pl/badania-usg/ ale nie wiem co o tym sądzić. Czy możecie mi pomóc w temacie? Z góry dziękuję wam za pomoc. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krycha84
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 19

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei szukam miejsca, gdzie zrobią mi leczenie kanałowe... Czy ktoś zna dobrego periodontologa z Poznania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie muszę się martwić o to gdzie zrobię badania i gdzie pójdę do lekarza, wykupiłam jakiś czas temu pakiet medyczny w medicover i tam się leczę w bardzo komfortowych warunkach i bez kolejek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2019, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Wto 9 Sie 2022, 9:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro juz mowa o zdrowiu to co myslicie o domach seniora? Wiem ze w starszym wieku niestety ciezej jest zadbac o swoje zdrowie samemu a opieka nad osobą starszą to odpowiedzialne zadanie i nie kazdy ma na to czas. Nie można powierzyć tego każdemu. Duże doświadczenie w takiej pracy ma jednak ośrodek Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/Wiele osób im zaufało i są zadowoleni. Opiekunowie mają dobre podejście do starszych osób no i otaczaja ich calodobowa opieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idzie okres zimowy, zimny jesienny, pamiętajcie, jak nas tylko zaboli gardło aby to dokładnie zdiagnozować co nam dokładniej dolega https://tantumnatura.pl/bol-gardla-alergia-czy-infekcja-objawy-alergicznego-bolu-gardla/ bo czasami to może byc alergia, czasami to moze byc angina, która trzeba leczyć juz antybiotykiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam niedawno problemy zdrowotne bo okazało się że mam wirusa hpv i wywołał on już zmiany na szyjce macicy, na szczęście były wcześnie wykryte i odwracalne, wystarczyła kuracja tym https://www.aptekagemini.pl/papilocare-zel-dopochwowy-7-aplikacji-x-5ml.html żelem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spotkałam się z fajną promocją na stronie https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ Wypełniasz formularz pobierasz bon i wykonujesz profilaktyczne badania krwi w super cenie . Dużo placówek w Polsce w każdym województwie i cena fajna. Można nawet na prezent kupić dla mamy taty itp. Coraz częściej zapominamy o profilaktyce badań

Ostatnio zmieniony przez Nika12 dnia Pon 18 Lis 2019, 17:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 4 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group