Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co Was denerwuje w Waszej Drugiej Połowie??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brrrrrrrr
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kate
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 21

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mi jęczy przy zakupach. ZAWSZE. Miał kupić sobie nowe spodnie - to mu wybieram, a on "Kobieto ile można"... Rolling Eyes Raz ledwo weszliśmy do sklepu a on "Długo jeszcze?" Evil or Very Mad Evil or Very Mad język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kate napisał:
Zawsze mi jęczy przy zakupach. ZAWSZE. Miał kupić sobie nowe spodnie - to mu wybieram, a on "Kobieto ile można"... Rolling Eyes Raz ledwo weszliśmy do sklepu a on "Długo jeszcze?" Evil or Very Mad Evil or Very Mad język


bo to faceci po prostu:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no, faceci... u nas jest na odwrót, na ogół to ja mówię "człowieku, ile można?!", bo kiedy on idzie na zakupy to szuka, szuka, przymierza, zastanawia sie 30min nad jedną rzeczą... Rolling Eyes i tak jestem jedyną osoba, która to wytrzymuje, bo jak ktokolwiek inny mu towarzyszy na zakupach to nie wytrzymuje nerwowo język ja nieiem... ja jak idę na zakupy to może i długo mi to zajmuje, potrafię w jednym dniu odwiedzić 3 galerie handlowe, ale nie spędzam tyle czasu w jednym sklepie Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwielbiam chodzic z L. na zakupy, ogladamy, przymierzamy i zadne z nas nigdy nie powiedzialo, ze za dlugo uśmiech A nawet jak idziemy tylko i wylaczynie po cos dla mnie, tez nigdy nie marudzi, czesto nawet cos doradzi czy pasuje czy nie bardzo. Chyba trafilam na jakis wyjatek Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak, jakis wyjatek. Mi tez zdarzylo sie uslyszec "dlugo jeszcze?" 5 minut po wejsciu dl sklepu, i raczej zadko kiedy mi doradza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słoneczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 54
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam z Moim chodzic na zakupy uśmiech Zna dokładnie mój gust, potrafi z daleka dostrzec coś co mi się może spodobać oczko Nie marudzi, często ciekawe rzeczy zauważa, i ogólnie jest pomocny uśmiech A jeżeli chodzi o rzeczy dla niego, to daje się ubierać, przebiera się grzecznie i mówi czy się dobrze czuje czy nie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. jest dosc cierpliwy jesli chodzi o zakupy, pod warunkiem ze nie wchodze do sklepu z butami.. Tam mu zaraz gorąco/zimno, słabo/nudno, zle/jeszcze gorzej.. Wszystkie nieszczescia swiata go dopadaja wlasnie w obuwniczych Rolling Eyes I nigdy nie moge pomierzyc, spokojnie poszukac i pogrymasic bo on zobaczy mnie w jednych i mowi "tak, dobre, kupuj".. Rolling Eyes Nie mam kolezanki blisko siebie zeby ja targac na zakupy, z reszta lubie chodzic z M. Wszak to z nim sie pokazuje wiec zeby pozniej nie bylo ze on ze mna nie idzie bo kupilam taaaaakie buty Shocked A sama nie wybiore bo jestem okropnie niezdecydowana..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiula
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 948
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie:
- jego rodzinka Twisted Evil
- chrapanie
- nie zamykanie po sobie klapy od kibelka
- udawanie że mnie nie słyszy jak do niego mówię
Ponadto mój skarb zawsze jak zdejmuje skarpety musi je powąchać Twisted Evil Twisted Evil co mnie doprowadza do szału.
Jak gdzieś wychodzimy to zawsze jest gotowy pierwszy i mówi że czeka na mnie ale to ja muszę wyprasować mu koszulę i o wszystkim doskonale pamiętać!

Jeśli to wszystko zlikwidować to byłby idealny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group